The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Din Djarin

Din Djarin

Mandalorian, který ctí staré zvyky svého lidu. Po odevzdání Grogu do rukou Jediů hledá živé vody z dolů na Mandaloru.

Sezóny 1
2022 - 2022

Din Djarin je námezdní lovec, který věří starým praktikám a tradicím Mandaloru, na kteří již mnozí zapomněli. Jeho životní příběh je úzce spjat se sirotkem jménem Grogu, na kterého narazí při jedné ze svých nebezpečných misí. Grogu mu ovšem přiroste k srdci, rozhodne se ho chránit a vrátit svému druhu – Jediům, kteří už budou vědět, jak se o tohoto malého prcka postarat.

Djarin vyhledá bývalého člena řádu Jediů Ahsoku, která ho nevede k mistrovi Skywalkerovi. Din mistrovi Jediovi Grogu odevzdá a následně se vrací zpět ke svému rutinnímu životu – živí se jako námezdní lovec a to ostatně nehodlá měnit. Ještě předtím ale vyhledá pozůstalé členy z mandalorianského kultu – Zbrojařku a Paze Vizslu, kteří ho navedou na další část jeho životní cesty.


Din Djarin se taktéž staví na planetě Tatooine, kde se setká se svou starou známou Peli Motto. Ta mu vyrobí novou loď jako náhradu za zničený Razor Crest, o který přišel na Tythonu. Stará stíhačka N-1 upravená nejnovějšími vychytávky Peli Motto Djarinovi skvěle poslouží. Djarin je také naverbován jako námezdní lovec do řad Boby Fett, který se chystá vstoupit do války se Syndikátem Pykeů. Djarin by mohl být cenným přínosem do Bobova týmu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tuto postavu nelze hodnotit jinak. Krásně doplňoval Bobu a tihle dva spolu jsou úžasní. Snad bude i v další řadě anebo Boba v další řadě Mandaloriana.

20.2.2022 | 17:52:49
Blackhand47XD

One True Mandalorian

webmaster, grafik
1.2.2022 | 10:58:58
tom99

Djarin se vydává zachránit Bobův seriál!

webmaster, grafik
31.1.2022 | 19:29:43

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama