The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Din Djarin

Din Djarin

Mandalorian, který ctí staré zvyky svého lidu. Po odevzdání Grogu do rukou Jediů hledá živé vody z dolů na Mandaloru.

Sezóny 1
2022 - 2022

Din Djarin je námezdní lovec, který věří starým praktikám a tradicím Mandaloru, na kteří již mnozí zapomněli. Jeho životní příběh je úzce spjat se sirotkem jménem Grogu, na kterého narazí při jedné ze svých nebezpečných misí. Grogu mu ovšem přiroste k srdci, rozhodne se ho chránit a vrátit svému druhu – Jediům, kteří už budou vědět, jak se o tohoto malého prcka postarat.

Djarin vyhledá bývalého člena řádu Jediů Ahsoku, která ho nevede k mistrovi Skywalkerovi. Din mistrovi Jediovi Grogu odevzdá a následně se vrací zpět ke svému rutinnímu životu – živí se jako námezdní lovec a to ostatně nehodlá měnit. Ještě předtím ale vyhledá pozůstalé členy z mandalorianského kultu – Zbrojařku a Paze Vizslu, kteří ho navedou na další část jeho životní cesty.

Din Djarin se taktéž staví na planetě Tatooine, kde se setká se svou starou známou Peli Motto. Ta mu vyrobí novou loď jako náhradu za zničený Razor Crest, o který přišel na Tythonu. Stará stíhačka N-1 upravená nejnovějšími vychytávky Peli Motto Djarinovi skvěle poslouží. Djarin je také naverbován jako námezdní lovec do řad Boby Fett, který se chystá vstoupit do války se Syndikátem Pykeů. Djarin by mohl být cenným přínosem do Bobova týmu.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tuto postavu nelze hodnotit jinak. Krásně doplňoval Bobu a tihle dva spolu jsou úžasní. Snad bude i v další řadě anebo Boba v další řadě Mandaloriana.

20.2.2022 | 17:52:49
Blackhand47XD

One True Mandalorian

webmaster, grafik
1.2.2022 | 10:58:58
tom99

Djarin se vydává zachránit Bobův seriál!

webmaster, grafik
31.1.2022 | 19:29:43

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama