The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Rozparovač

Rozparovač

Potřebujete mechanickou vychytávku? Tak jděte za Rozparovačem. Jeho dílna u Mos Eisley má naprosto vše.

Sezóny 1
2022 - 2022

Dosud nepojmenovaný Rozparovač žije na Tatooinu, kde nedaleko Mos Eisley má svou dílnu. Celý jeho život, své království, kde vylepšuje lidi v kyborgy. Těm například poskytuje různé kybernetické vychytávky. Když Boba Fett najde polomrtvou Fennec Shand, zaveze ji právě k Rozparovači. Ten na ni odvede svou práci a dá se říci, že je to především jeho zásluha, že je Fennec stále mezi živými.

Rozparovač, i když je velice precizní ve své práci, rád zanechává na těle vidět svá udělátka. Fennec jsou tak stále vidět mechanické součástky, když se svlékne. S Rozparovačem se následně setkáváme ještě jednou a to v Jabbově paláci. Tam totiž vyrazí za postřeleným Cobbem Vanthem, který nebyl rychlejší v kovbojském rozstřelu s Cadem Banem. Zdá se, že Rozparovač drží Cobba při životě a taktéž mu nainstaluje pár ze svých vychytávek.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sice zachránil Shand, ale i tak to je nesympatická postava.

20.2.2022 | 17:56:48
tom99

Kéž bychom se o něm dozvěděli více. Může být zajímavý, tak proč ne? Zatím ale moc nejde hodnotit.

webmaster, grafik
11.2.2022 | 23:24:12

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama