The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 57×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Rozparovač

Rozparovač

Potřebujete mechanickou vychytávku? Tak jděte za Rozparovačem. Jeho dílna u Mos Eisley má naprosto vše.

Sezóny 1
2022 - 2022

Dosud nepojmenovaný Rozparovač žije na Tatooinu, kde nedaleko Mos Eisley má svou dílnu. Celý jeho život, své království, kde vylepšuje lidi v kyborgy. Těm například poskytuje různé kybernetické vychytávky. Když Boba Fett najde polomrtvou Fennec Shand, zaveze ji právě k Rozparovači. Ten na ni odvede svou práci a dá se říci, že je to především jeho zásluha, že je Fennec stále mezi živými.

Rozparovač, i když je velice precizní ve své práci, rád zanechává na těle vidět svá udělátka. Fennec jsou tak stále vidět mechanické součástky, když se svlékne. S Rozparovačem se následně setkáváme ještě jednou a to v Jabbově paláci. Tam totiž vyrazí za postřeleným Cobbem Vanthem, který nebyl rychlejší v kovbojském rozstřelu s Cadem Banem. Zdá se, že Rozparovač drží Cobba při životě a taktéž mu nainstaluje pár ze svých vychytávek.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sice zachránil Shand, ale i tak to je nesympatická postava.

20.2.2022 | 17:56:48
tom99

Kéž bychom se o něm dozvěděli více. Může být zajímavý, tak proč ne? Zatím ale moc nejde hodnotit.

webmaster, grafik
11.2.2022 | 23:24:12

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama