The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Skad

Skad

Pouliční gangster, který brázdí ulice Mos Espy. Když ale narazí na Bobu Fetta, změní se mu celý život.

Sezóny 1
2022 - 2022

Skad je mladým klukem z Tatooinu, který se stal součástí pouličního gangu v ulicích Mos Espy. V dělnické čtvrti je život těžký a práce tu kupodivu není. Když místní obchodník s vodou zvedne týdenní cenu vody na měsíční, gang v čele se Skadem se ji rozhodnou ukrást. O situaci se začne zajímat místní Daimyo Boba Fett, který sám uzná, že ceny vody jsou přehnané.

Skad a jeho gang je na Bobu poměrně drzý a vůbec ho nerespektují. Fett jim přesto nabízí práci u něj v paláce, všichni přijímají. O pár hodin později Fett zjistí, jak dobře udělal, když gang naverboval. Uprostřed noci na Bobu zaútočí námezdní lovec Black Krrsantan, kterého by Fett stoprocentně neporazil, kdyby nezasáhl Skad a další jeho kamarádi.


Druhý den Boba Fett vyjedná s huttskými Dvojčaty příměří a jejich námezdního lovce pustí na svobodu. Zároveň se ale také dozví, že na Bobovo místo si dělá zálusk místní starosta Mos Espy Mok Shaiz. Fett se za ním se svým gangem vydává, nicméně starosta je již pryč. Všichni zastihnou alespoň jeho Majordomuse, který se taktéž vydává na útěk. Skad a zbytek party dokáže Majordomuse zastavit, ze kterého dokážou vymámit, že starosta pracuje pro Syndikát Pykeů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Málo prostoru, ale dobrá postava.

20.2.2022 | 17:47:16
RagnarokCzD

xD xD xD xD xD

20.1.2022 | 14:28:49
Blackhand47XD

Takový cyberpunkový Ben Cristovao…

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:38:06
tom99

Ne, tenhle hošík ze Cyberpunku se nepovedl. Na Coruscant, Nar Shaddaa možná, ale ne na Tatooine…

webmaster, grafik
18.1.2022 | 9:52:23

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama