The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 73×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Skad

Skad

Pouliční gangster, který brázdí ulice Mos Espy. Když ale narazí na Bobu Fetta, změní se mu celý život.

Sezóny 1
2022 - 2022

Skad je mladým klukem z Tatooinu, který se stal součástí pouličního gangu v ulicích Mos Espy. V dělnické čtvrti je život těžký a práce tu kupodivu není. Když místní obchodník s vodou zvedne týdenní cenu vody na měsíční, gang v čele se Skadem se ji rozhodnou ukrást. O situaci se začne zajímat místní Daimyo Boba Fett, který sám uzná, že ceny vody jsou přehnané.

Skad a jeho gang je na Bobu poměrně drzý a vůbec ho nerespektují. Fett jim přesto nabízí práci u něj v paláce, všichni přijímají. O pár hodin později Fett zjistí, jak dobře udělal, když gang naverboval. Uprostřed noci na Bobu zaútočí námezdní lovec Black Krrsantan, kterého by Fett stoprocentně neporazil, kdyby nezasáhl Skad a další jeho kamarádi.

Druhý den Boba Fett vyjedná s huttskými Dvojčaty příměří a jejich námezdního lovce pustí na svobodu. Zároveň se ale také dozví, že na Bobovo místo si dělá zálusk místní starosta Mos Espy Mok Shaiz. Fett se za ním se svým gangem vydává, nicméně starosta je již pryč. Všichni zastihnou alespoň jeho Majordomuse, který se taktéž vydává na útěk. Skad a zbytek party dokáže Majordomuse zastavit, ze kterého dokážou vymámit, že starosta pracuje pro Syndikát Pykeů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Málo prostoru, ale dobrá postava.

20.2.2022 | 17:47:16
RagnarokCzD

xD xD xD xD xD

20.1.2022 | 14:28:49
Blackhand47XD

Takový cyberpunkový Ben Cristovao…

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:38:06
tom99

Ne, tenhle hošík ze Cyberpunku se nepovedl. Na Coruscant, Nar Shaddaa možná, ale ne na Tatooine…

webmaster, grafik
18.1.2022 | 9:52:23

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama