The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Majordomus starosty

Majordomus starosty

Majordomus starosty Moka Shaiziho, který vládne městu Mos Espa. Majordomus je často drzý a překvapuje svým chováním.

Sezóny 1
2021 - 2022

Hlavní majordomus starosty je Twi'lek, se kterým se Boba Fett a Fennec Shand poprvé setkávají, když Boba usedne po Bib Fortunovi na Jabbův trůn. Majordomus jde pozdravit nového Daimya, nicméně nepřináší dar, jak by se podle tradic dalo očekávat, nicméně sám chce jeden po Bobovi. Ten nechává majordoma žít a žádný dar mu nedává.

Majordomus ve skutečnosti pracuje pro Ithoriana Moka Shaiziho, starostu města Mos Espa na Tatooinu. Za ním se vydá sám Boba Fett, který sem byl nasměrován, neboť na něj zaútočil jeden z útočníků organizace Night Wind, na kterou by mohl být starosta napojen. Starosta nicméně Bobu ubezpečí, že on v útoku na Fetta prsty nemá. Fett následně starostu a majordoma opouští, ale je jasné, že oba se ještě setkají.

Fett navštěvuje sídlo starosty poté, co se od Huttů dozví, že Mok Shaizi usiluje o Jabbův palác a obecně o nadvládu nad Tatooinem. Jenže Boba nemůže Mok Shaize najít. Místo toho nalezne pouze jeho majordoma, který se ovšem vydává na útěk. Toho Fett se svými poskoky dohání a dozví se velice zajímavou informaci – Mok Shaizi pracuje společně se syndikátem Pykeů.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zábavná postava.

20.2.2022 | 17:44:13
RagnarokCzD

Jeden z těch záporáků který musí člověk milovat …

I když jesli nakonec nedostane alespoň přes držku budu zklamanej. :D

20.1.2022 | 14:26:09
Blackhand47XD

Velmi dobře zahraný.

webmaster, grafik
11.1.2022 | 21:44:28
tom99

Něco mi říká, že zradí starostu a on bude tahat za nitky…

webmaster, grafik
10.1.2022 | 21:50:35

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama