The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Majordomus starosty

Majordomus starosty

Majordomus starosty Moka Shaiziho, který vládne městu Mos Espa. Majordomus je často drzý a překvapuje svým chováním.

Sezóny 1
2021 - 2022

Hlavní majordomus starosty je Twi'lek, se kterým se Boba Fett a Fennec Shand poprvé setkávají, když Boba usedne po Bib Fortunovi na Jabbův trůn. Majordomus jde pozdravit nového Daimya, nicméně nepřináší dar, jak by se podle tradic dalo očekávat, nicméně sám chce jeden po Bobovi. Ten nechává majordoma žít a žádný dar mu nedává.

Majordomus ve skutečnosti pracuje pro Ithoriana Moka Shaiziho, starostu města Mos Espa na Tatooinu. Za ním se vydá sám Boba Fett, který sem byl nasměrován, neboť na něj zaútočil jeden z útočníků organizace Night Wind, na kterou by mohl být starosta napojen. Starosta nicméně Bobu ubezpečí, že on v útoku na Fetta prsty nemá. Fett následně starostu a majordoma opouští, ale je jasné, že oba se ještě setkají.


Fett navštěvuje sídlo starosty poté, co se od Huttů dozví, že Mok Shaizi usiluje o Jabbův palác a obecně o nadvládu nad Tatooinem. Jenže Boba nemůže Mok Shaize najít. Místo toho nalezne pouze jeho majordoma, který se ovšem vydává na útěk. Toho Fett se svými poskoky dohání a dozví se velice zajímavou informaci – Mok Shaizi pracuje společně se syndikátem Pykeů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zábavná postava.

20.2.2022 | 17:44:13
RagnarokCzD

Jeden z těch záporáků který musí člověk milovat …

I když jesli nakonec nedostane alespoň přes držku budu zklamanej. :D

20.1.2022 | 14:26:09
Blackhand47XD

Velmi dobře zahraný.

webmaster, grafik
11.1.2022 | 21:44:28
tom99

Něco mi říká, že zradí starostu a on bude tahat za nitky…

webmaster, grafik
10.1.2022 | 21:50:35

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama