The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Lortha Peel

Lortha Peel

Nastavil v dělnické čtvrti v Mos Espě naprosto přemrštěné ceny vody, což mělo vliv na všechny obyvatele ve městě.

Sezóny 1
2022 - 2022

Lortha Peel je obyvatel písčité planety Tatooine, který žije ve městě Mos Espa. Peel má velké zásoby vody, jelikož se jedná o nedostatkové zboží v Mos Espě, může si určovat cenu, jak se mu zachce. Většina dělnické čtvrti je závislá na Peelově přídělu. Lortha Peel tak navýšil ceny a to, co dříve stál týdenní příděl, nyní stojí měsíční. Peel si myslel, že takto nad obyvateli města vyzraje, ale k jeho smůle tomu tak nebylo.

Začal ho totiž okrádat gang místních gaunerů. Těm se pochopitelně nelíbily nové ceny, a tak se rozhodli o vodu obohatit prachsprostou loupeží. Lortha Peel zamíří do bývalého Jabbova paláce, kde nového Daimya Bobu Fetta prosí, ať se s gangem vypořádá. Jelikož si chce Boba upevnit svou pozici ve městě, vydává se do Mos Espy, aby s gangem v čele se Skadem zatočil.

Vše je ale malinko jinak, než Lortha Peel popisoval. Fett byl odhodlaný gang rozprášit, nicméně když se dozví o naprosto přemrštěných cenách farmáře, donutí ho snížit ceny. Gangu navíc nabídne práci u něj v paláci, což mu ještě téže noci zachrání život. Lortha Peel tak nedosáhl toho, čeho chtěl – nyní musel zredukovat své přemrštěné ceny a ještě si pokazil reputaci u Boby Fetta.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Minimální délka účinkování. Co k němu říct.

20.2.2022 | 17:49:46
RagnarokCzD

Ten by měl do konce série buď zařvat, nebo se už neukazovat … postava použitelná jen jako oběť proto, aby někdo jinej ukázal jakej je badass tím že ho sejme. :D

20.1.2022 | 14:29:59
Blackhand47XD

Obchodníček… zatím k němu není moc co říct.

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:38:34

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama