The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 54×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Lortha Peel

Lortha Peel

Nastavil v dělnické čtvrti v Mos Espě naprosto přemrštěné ceny vody, což mělo vliv na všechny obyvatele ve městě.

Sezóny 1
2022 - 2022

Lortha Peel je obyvatel písčité planety Tatooine, který žije ve městě Mos Espa. Peel má velké zásoby vody, jelikož se jedná o nedostatkové zboží v Mos Espě, může si určovat cenu, jak se mu zachce. Většina dělnické čtvrti je závislá na Peelově přídělu. Lortha Peel tak navýšil ceny a to, co dříve stál týdenní příděl, nyní stojí měsíční. Peel si myslel, že takto nad obyvateli města vyzraje, ale k jeho smůle tomu tak nebylo.

Začal ho totiž okrádat gang místních gaunerů. Těm se pochopitelně nelíbily nové ceny, a tak se rozhodli o vodu obohatit prachsprostou loupeží. Lortha Peel zamíří do bývalého Jabbova paláce, kde nového Daimya Bobu Fetta prosí, ať se s gangem vypořádá. Jelikož si chce Boba upevnit svou pozici ve městě, vydává se do Mos Espy, aby s gangem v čele se Skadem zatočil.


Vše je ale malinko jinak, než Lortha Peel popisoval. Fett byl odhodlaný gang rozprášit, nicméně když se dozví o naprosto přemrštěných cenách farmáře, donutí ho snížit ceny. Gangu navíc nabídne práci u něj v paláci, což mu ještě téže noci zachrání život. Lortha Peel tak nedosáhl toho, čeho chtěl – nyní musel zredukovat své přemrštěné ceny a ještě si pokazil reputaci u Boby Fetta.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Minimální délka účinkování. Co k němu říct.

20.2.2022 | 17:49:46
RagnarokCzD

Ten by měl do konce série buď zařvat, nebo se už neukazovat … postava použitelná jen jako oběť proto, aby někdo jinej ukázal jakej je badass tím že ho sejme. :D

20.1.2022 | 14:29:59
Blackhand47XD

Obchodníček… zatím k němu není moc co říct.

webmaster, grafik
19.1.2022 | 13:38:34

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama