The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 53×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Garsa Fwip

Garsa Fwip

Vede kantýnu, kterou nazvala Svatyně. Ta patří pod ochranu nového vládce Boby Fetta, který zaujal Jabbovo místo.

Sezóny 1
2021 - 2022

Garsa Fwip je Twi'lek, která vlastní kantýnu s názvem Svatyně ve městě Mos Espa na Tatooinu. Když je Jabba Hutt a následně i o pět let později zavražděn Bib Fortuna, pomyslného trůnu se ujme Boba Fett. Ten chce plnit většinu Jabbových závazků, a tak ze zdvořilosti Garsu navštíví, aby ji ubezpečil, že Svatyně je nyní pod jeho ochranou.

Garsa Bobu a Fennec Shand srdečně přivítá, i když hned venku na ně čekají problémy. Boba se do Svatyně vrátí o něco později, když ho tam nasměřuje starosta Mok Shaiz. Než se ale Boba dozví, kdo ho chtěl zabít, je vyrušen hlasitým burácením. Bratranec a sestřenice Jabby Hutta dorazili do města, aby si nárokovali Bobovo místo.


Boba Fett navštěvuje Svatyni pravidelně, aby se ubezpečil, že lid Tatooinu mu dopřává patřičný respekt. Svou návštěvou poctí kantýnu zrovna ve chvíli, když námezdní lovec Black Krrsantan rozpáře pár Trandoshanů. Garsa Fwip se sice snaží tomuto Wookieeovi domluvit a chvíli se zdá, že se jí to daří. Krrsantan má avšak svou hlavu a poslednímu Trandoshanovi utrhne ruku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Moc dlouho se tam neohřála, ale ušla.

20.2.2022 | 17:43:46
RagnarokCzD

Je to kočka a rozhodně je super konečně vidět ve Star Wars Twi'lečku, u který si člověk neklade otázku jak moh někdo tyhle bytosti považovat za přitažlivý. :D

Ale pochybuju že bude víc než tvářička co si sladkýma kecama zkouší udržet svoje místo.

20.1.2022 | 14:28:13
Basim

Byla mi nesympatická asi špatné obsazení

20.1.2022 | 10:20:57
Blackhand47XD

Konečně máme v kánonu hranou Twi´lečku s větším prostorem.

webmaster, grafik
5.1.2022 | 22:23:14
tom99

Ta sehraje důležitou roli a určitě bude pro děj klíčová. Nedivil bych se, kdyby na vše dohlížela z povzdálí a kula pikle…

webmaster, grafik
5.1.2022 | 19:14:01

Stav titulků

Epizoda S01E07: Chapter 7: In the Name of Honor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci vylepšili vzhled jedné postavy z poslední epizody a vypadá o dost lépe

Fanoušci jsou vynalézaví. A i když studio Disney musíme pochválit, protože v seriálu jsou vidět ty utracené peníze, i fanoušci dokážou kouzlit. Nyní se do díla pustil youtubový kanál Cinematic Captures, který zcela předělal jednu postavu. Uvnitř článku naleznete spoilery k Chapter 6.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger

Servis fanouškům nadále pokračuje. Dave Filoni a Jon Favreau ví, co chceme vidět. A to přesně nám doručují v jednotlivých epizodách. Boba Fett si střihl ve svém vlastním seriálu čestné cameo, ale epizoda se opět točila okolo jiných postav. Na koho došlo tentokrát?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama