The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Garsa Fwip

Garsa Fwip

Vede kantýnu, kterou nazvala Svatyně. Ta patří pod ochranu nového vládce Boby Fetta, který zaujal Jabbovo místo.

Sezóny 1
2021 - 2022

Garsa Fwip je Twi'lek, která vlastní kantýnu s názvem Svatyně ve městě Mos Espa na Tatooinu. Když je Jabba Hutt a následně i o pět let později zavražděn Bib Fortuna, pomyslného trůnu se ujme Boba Fett. Ten chce plnit většinu Jabbových závazků, a tak ze zdvořilosti Garsu navštíví, aby ji ubezpečil, že Svatyně je nyní pod jeho ochranou.

Garsa Bobu a Fennec Shand srdečně přivítá, i když hned venku na ně čekají problémy. Boba se do Svatyně vrátí o něco později, když ho tam nasměřuje starosta Mok Shaiz. Než se ale Boba dozví, kdo ho chtěl zabít, je vyrušen hlasitým burácením. Bratranec a sestřenice Jabby Hutta dorazili do města, aby si nárokovali Bobovo místo.

Boba Fett navštěvuje Svatyni pravidelně, aby se ubezpečil, že lid Tatooinu mu dopřává patřičný respekt. Svou návštěvou poctí kantýnu zrovna ve chvíli, když námezdní lovec Black Krrsantan rozpáře pár Trandoshanů. Garsa Fwip se sice snaží tomuto Wookieeovi domluvit a chvíli se zdá, že se jí to daří. Krrsantan má avšak svou hlavu a poslednímu Trandoshanovi utrhne ruku.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Moc dlouho se tam neohřála, ale ušla.

20.2.2022 | 17:43:46
RagnarokCzD

Je to kočka a rozhodně je super konečně vidět ve Star Wars Twi'lečku, u který si člověk neklade otázku jak moh někdo tyhle bytosti považovat za přitažlivý. :D

Ale pochybuju že bude víc než tvářička co si sladkýma kecama zkouší udržet svoje místo.

20.1.2022 | 14:28:13
Basim

Byla mi nesympatická asi špatné obsazení

20.1.2022 | 10:20:57
Blackhand47XD

Konečně máme v kánonu hranou Twi´lečku s větším prostorem.

webmaster, grafik
5.1.2022 | 22:23:14
tom99

Ta sehraje důležitou roli a určitě bude pro děj klíčová. Nedivil bych se, kdyby na vše dohlížela z povzdálí a kula pikle…

webmaster, grafik
5.1.2022 | 19:14:01

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama