Jai Courtney

Jai Courtney

Celé jméno: Jai Stephen Courtney
Místo narození: Sydney, Austrálie
Známé projekty: Spartacus: Krev a písek, Divergence, Justice League

Datum narození: 15.3.1986 (32 let)

Vystudoval na Západní australské akademii múzických umění (múzická umění jsou umění slovesná (literatura), umění hudební, umění taneční a umění dramatická). V roce 2008 dostal Courtney hlavní roli v australském seriálu Packed to the Rafters a hostoval v populárním australském seriálu All Saints. Také si zahrál v komedii To Hell & Bourke a v několika krátkých filmech.

Významnější roli získal v seriálu Spartacus: Blood and Sand, kde hraje postavu Varra, otroka který je spolu se Spartakem cvičen na gladiátora. Spartacus odstartoval jeho kariéru a nyní se objevuje častěji v akčních filmech – Smrtonosná past 5, Já, Frankenstein, sága Divergence, Terminator Genisys a další.Foto CC BY-SA 2.0 Mingle Media TV, Wikimedia Commons

Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.