Jake Epstein

Jake Epstein

Celé jméno: Jake Epstein
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Známé projekty: Degrassi: The Next Generation, Designated Survivor

Datum narození: 16.1.1987 (37 let)

Jakeova matka Kathy Kacer je spisovatelka a jeho otec právník. Má starší sestru, která je herečkou a jazzovou zpěvačkou. Oba byli vychováváni jako konzervativní židé. Jake navštěvoval uměleckou školu v Torontu a několik let trávil prázdniny v Camp Gesher v Ontariu, což byl letní tábor pro židovské děti.

Jake hrál ve školních divadelních hrách i muzikálech a svou filmovou kariéru začal ve televizních filmech (Quints, Mom's Got a Date with a Vampire) a seriálech na přelomu tisíciletí. Upozornil na sebe v kanadském sci-fi pro náctileté The Zack Files, kde hrál jednu z hlavních rolí. Následně získal roli Craiga Manninga v Degrassi: The Next Generation a jeho kariéra se poté rozjela.

Hostoval v seriálech Being Erica, Remedy, Paradise Falls a Ransom. Jeho nejnovějšími rolemi jsou Chuck Russink v Designated Survivor a Craig Manning v obnoveném Degrassi: Next Class.

Jake hraje na několik hudebních nástrojů včetně kytary a bubnů a byl členem několika hudebních skupin, mj. Mind the Gap. Je také divadelním a muzikálovým hercem a v roce 2012 hrál Petera Parkera ve hře Spider-Man: Turn Off the Dark.

Foto: Twitter Jakea Epsteina


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Umbrella Academy Čtyřka / Alphonso Hargreeves 2022 2022 1
Suits Brian Altman 2018 1
Designated Survivor Chuck Russnik 2016 2

Filtr seriálů