Jo Martin

Jo Martin

Celé jméno: Jo Martin
Místo narození: London, England, UK
Známé projekty: Batman Begins, 4.3.2.1., Doctor Who

Datum narození: 15.9.1980 (43 let)

Narodila se v Newhamu v Londýně jamajské matce. Jo navštěvovala základní školu Portway a střední školu Plashet All Girls.

Proslavila se rolí Doktorky. Poprvé se objevila v 12. sérii v epizodě Fugitive of the Judoon, kde ztvárnila Ruth Claytonovou, průvodkyni, o níž se později ukázalo, že je inkarnací Doktora. Svou roli si zopakovala ve finále seriálu The Timeless Children. Poté si roli zopakovala potřetí v další sérii Doctor Who: Flux.

V listopadu 2020 vydala společnost Talawa Theatre Company Tales from the Front Line. Divadelní hra vypráví příběh učitelky, kterou hraje Jo Martin, hovoří o snaze udržet sebe a své žáky v bezpečí během pandemie, o emocionálním a psychologickém dopadu globálního hnutí Black Lives Matter a o výzvách podpory studentů. vzdělávání v době velké nejistoty.

//Foto: Instagram Jo Martin


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Doctor Who Fugitive Doctor 2020 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů