Joe Holt

Joe Holt

Celé jméno: Joe Holt
Místo narození: Tačikawa, Tokio, Japonsko
Známé projekty: Vicariously, The Walking Dead: World Beyond

Datum narození: 22.2.1970 (54 let)

Joe Holt je americký herec, který se však narodil v Japonsku. Kariéře herce se začal věnovat až ve svých 29 letech, kdy poprvé získal nějakou roli. Na počátku své kariéry vystupoval především menších, často nepojmenovaných rolích.

Na začátku 21. století se objevil například v seriálech Law & Order, As the World Turns, Gilmore Girls či Monk. Trochu více se objevil v seriálu Prison Break, kde si v letech 2007–2008 zahrál vězně jménem Pistachio.

V letech 2009–2010 získal dvě větší role. Řeč je o Rodovi ze seriálu Vicariously a Bretovi ze seriálu Three Rivers. Po těchto rolích následovaly především epizodní štěky. Více se objevil až v seriálech Franklin & Bash a Scandal, kde se zdržel na několik dílů. V poslední době na sebe dokázal upozornit především jako šerif Hardin v seriálu The Punisher či vědec Leopold Bennett v seriálu The Walking Dead: World Beyond.

Holt má na svém kontě poměrně velké množství rolí, nicméně většinou hraje jen epizodní postavy, které divák není schopen ani zaznamenat. Nejčastěji ho můžeme vídat v rolích představitelů stá­tu.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead: World Beyond Leopold Bennett 2020 2021 2

Filtr seriálů