The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 47×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Leopold Bennett

Leopold Bennett

Inteligentní otec Iris a Hope.

Sezóny 2
2020 - 2021

Leopold Bennett je vzdělaný a inteligentní muž, který představuje respektovaného vědce a profesora. Má dobré srdce, je poměrně velký optimista a vždy je ochoten všem pomoci a poradit. Jeho dcerami jsou Iris a Hope, nicméně není jejich biologickým otcem, ale pouze adoptivním.

Když vypukla apokalypsa, tak se zrovna nacházel v Omaze, kde zemřela jeho manželka. Později se stal členem Univerzitní kolonie, kterou v podstatě vede jako její vůdce. Vyučuje tu všechny mladistvé a stále bádá nad různými věcmi.

Jednoho dne ho osloví Občanská republika, která po něm chce, aby přijel do jedné z jejich výzkumných stanic, kde by se snažil vyvinou lék na současnou krizi. Lea to zaujme a nabídku nakonec přijme. S tím se však nemohou smířit jeho dcery, obzvláště Hope, které se nelíbí, že bude neznámou dobu na neznámém místě.

Leopold Bennett je..

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Veľmi zaujímavá a sympatická postava.

webmaster
2.1.2022 | 12:39:33
pidalin

Myslim že to co řekl o tom že vláda dělá dobrý věci ale armáda se chová podezřele může bejt důležitější informace než si většina z nás uvědomuje. Mohlo by to znamenat že armáda jedná na vlastní pěst a to vraždění a tajnůstkářství neni vubec organizovaný vládou NCR, to by byl dost velkej zvrat. Už by to tam měl Rick převzít. :-)

24.6.2021 | 0:33:55

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama