The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

S02E07: Blood and Lies

S02E07: Blood and Lies

Zatímco hlavní skupina přeživších pátrá po odpovědích, zbytek se vypořádá s velmi překvapivou zprávou.

sk
14.11.2021
490 000
46 minut

Základní info:

Režie: Lily Mariye
Scénář: Rohit Kumar
Hrají: Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Joe Holt (Leopold Bennett), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Ted Sutherland (Percy), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Will Meyers (Mason Beale), Al Calderon (C. Barca), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), … 

Obsah:

Dennis se u Jadis přimluví za Silase a ona ho propustí, a nabídne mu, zda by se někdy nechtěl přidat do armády. Poté pokračuje ve vyšetřování zmizelé látky, kterou ukradli Felix a Huck. Leo zjisťuje, že látka je upravený chlor, který Občanská republika použila na zničení Omahy. Lyla ví, že mají potíže, a přemluví je, aby jí látku vrátili, když jim prozradí, že dělá pokusy na pokousaných lidech a že civilisté v Občanské republice netuší, jaká zvěrstva armáda provádí.

Lyla je však odhalena Jadis a ta ji nechá zabít, poté prozradí Huck, že armáda má v plánu vyhladit také Portland. Když to Huck řekne zbytku skupiny, rozhodnou se zničit výzkumné zařízení a odvézt pryč všechny vědce, aby armáda nemohla pokračovat ve svých výzkumech. Huck odstane na svou stranu také Dennise, když se objevuje Silas, na kterého kdysi Huck hodila Tonyho vraždu. Hope zjišťuje, že její kamarád Mason je synem generálmajora Beala, velitele armády Občanské republiky.

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tak tohle bylo maso a aspoň jde konečně do tuhého. Doktorky mi je malinko líto. Pro děj ale příjemný zvrat a příslib toho, že se aspoň máme šanci dočkat uspokojivého finále.

webmaster, grafik
10.2.2022 | 8:47:11
RedRose

Jako bylo to konečně zpracované dobře, ale na 125% to zdaleka není, protože logika celého toho nesmyslu je (doufám že zatím) úplně mimo! Výzkum skvělý a v takovém světě musí být i trochu kontroverzní, ale vysvětlení, proč vyhladili tolik lidí je úplně debilní a proč chtějí v takovém světě vyhladit i tisíce dalších není jasné vůbec! V rámci záchrany lidstva to nedává vůbec žádný smysl… Vyvstalo z toho víc otázek než odpovědí… Přesto to byl dobrý díl. Druhý v řadě, to už je podezřelé…

8.2.2022 | 19:07:11
Gaffík

Ty vole čekat 7 epizod, než se to trošku rozjede… Zábavnější než tohle je snad sledování jak roste tráva…

3.12.2021 | 1:11:38
Amer

Přidávám se, že to byl zatím nejlepší díl ze všech sérií.

23.11.2021 | 16:30:41
Whitewolf114

Jojo, super. Rozjíždí se to dobře. Ten předešlý se mi však líbil o trochu víc, takže dávám 80%.

14.11.2021 | 10:29:10
akashko12

Zatiaľ najlepšia časť celého seriálu.

redaktor
10.11.2021 | 11:40:31
igwar

Diel bol super, nemám problém dať 5*. Len dúfam, že ten dôvod likvidácie kolónii bude ešte nejako dovysvetlený. Ten hrubo všeobecný dôvod, že by mohli byť niekedy v budúcnosti hrozbou neberiem. Aj tak by to podľa veľkosti a rozloženia síl v kolóniach v budúcnosti skončilo ich integrovaním do OCR a stále by bol výsledok rovnaký – bude iba OCR. V Portlande, na ktorý sa chystajú je 87000 ľudí (podľa informácie z poslednej epizódy). Dôvodom na ich likvidáciu nemôže byť tvrdenie, že niekedy by sa niečo mohlo stať a mohli by byť hrozbou.

10.11.2021 | 8:25:25
VegeTTa

K spokojnosti

8.11.2021 | 20:56:13
ori

Konečne môžem dať plný počet, zatiaľ rozhodne najlepší diel celého seriálu.

webmaster
8.11.2021 | 19:14:35
barwa.m

Tak tohle mělo Grády, jen tak dál ;-) kdyby to šlo tak dám 125%

8.11.2021 | 11:09:38
1

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama