The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Iris Bennett

Iris Bennett

Populární a nadprůměrná středoškolačka, která se svou nevlastní sestrou tráví čas v bezpečí své komunity.

Sezóny 2
2020 - 2021

Iris patří mezi přední členy Univerzitní komunity v Omaze, protože je předsedkyní studentů a nadprůměrnou studentkou, která se zaměřuje na biochemii a imunologii. Tyto obory si vybrala kvůli tomu, že právě v této oblasti figuruje její otec, který je pro ni velkým vzorem.

I když se pro svou komunitu snaží dělat vše, co může, tak to ve skutečnosti nedělá kvůli tomu, že chce, ale kvůli tomu, že musí. Její vnitřní já by se raději věnovalo malování, její vášni, nicméně trauma z dětství, kdy přišla o svou rodinu, ji nutí se postarat o svou komunitu, protože selhala během ochrany své matky.

Její otec se aktuálně nachází na tajném místě Občanské republiky, kde místním vědcům pomáhá s obnovou mrtvé tkáně. Iris si je sice vědoma toho, že její otec vykonává důležité poslání, nicméně když jí po čase napíše, že je v nebezpečí, tak se rozhodne vypravit za ním a zachránit ho.

Iris Bennett je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Nesympatická a hodně namyšlená. Aktualizace – V druhé sérii se trochu zlepšila, tak dávám o hvězdičku víc.

webmaster
14.1.2022 | 10:41:44
ori

Najhoršia postava seriálu, neuveriteľne protivná svojim vystupovaním a nesympatická.

webmaster
2.1.2022 | 12:43:37
Niho

Takže projdou půlku USA a borka je pořád tlustá, jak kdyby v zombie apokalypse padaly Big Macy z nebe. Proč v seriálu je? Hádejte xD Hlavně, aby bylo zastoupení co nejširší. Jakože Girl, get a grib of your hip. Už jen v kontraktu by měla mít, že musí ztrácet aspoň kila v průběhu děje…

30.11.2021 | 3:21:11
KajinekCZE

Fuj nechutná

27.9.2021 | 17:48:55
Lord Momin

který feták si myslel že se tahle postava bude líbit ? kdyby to šlo dám hodnocení ODPAD

24.11.2020 | 19:56:20
AuroN

První postava, jakou kdy na Edně hodnotím. Je příšerná. Styl, jakým ona mluví, mě neskutečně vytáčí, ale fakt jako příšerně. Casting je katastrofální. Komu se tohle proboha může líbit? A absolutně tady teď nenarážím na proporce těla…

23.11.2020 | 19:22:52
Jowany

Strašná postava

15.11.2020 | 22:45:41
pidalin

Po pár dílech musim dát menší hodnocení, je otravná a vubec do toho světa nepasuje. A nemyslim tim nic rasistickýho, ale na postavy v podobnejchj seriálech by se taky mělo dát koukat, takováhle Halina by padla vyčerpánim po tom co by ušla 10 kiláků.

2.11.2020 | 19:29:46
Lord Denvil

…škoda, že nelže dat 0%… špatný název seriálu… má byt Walking BLM :D

20.10.2020 | 16:08:06
WolverineCzE

Nejhorší adoptivní sestra

20.10.2020 | 7:58:09
1

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama