The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

S02E10: The Last Light

S02E10: The Last Light

Skupina přeživších čelí nepřátelům, živým i mrtvým, zatímco se snaží zachránit budoucnost i sami sebe.

sk
5.12.2021
428 000
53 minut

Základní info:

Režie: Loren Yaconelli
Scénář: Matt Negrete, Maya Goldsmith, Carson Moore
Hrají: Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Joe Holt (Leopold Bennett), Jelani Alladin (Will Campbell), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Anna Khaja (Indira), Madelyn Kientz (Asha), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), … 

Obsah:

Felix, Will, Leo a vědci jsou pronásledováni vojáky, které se jim podaří zabít. Zůstane pouze Newton, který se popere s Felixem a ten nakonec vyhraje. Zbytek skupiny se dostane na Dennisovo pracoviště, a Silas tam chce zůstat a pomoct Dennisovi a Huck. Iris, Elton a Hope unikají, ale Elton je při záchraně Hope pokousaný do ruky, takže mu ji musejí amputovat. Huck pošle Dennise a Silase pryč, a sama čeká na příchod Jadis. Popere se s ní a Jadis ji nakonec zabije, Huck však stihla k plynu nastražit výbušniny. Jadis to zjistí a těsně před výbuchem se jí podaří uniknout.

Silas a Dennis jsou na útěku, a Dennis přesvědčí Silase, aby ho zabil a řekl vojákům, že byl ke všemu přinucen. Také chce, aby se přidal k armádě a figuroval jako dvojitý agent, hledajíc někoho, komu bude moct věřit. Silas to nakonec udělá a Jadis ho vezme do vojenského výcviku. Pak jde do Občanské republiky za Elizabeth Kublek, kterou nechá uvěznit za selhání a zradu Občanské republiky.

Elton přežil amputaci a skupina se rozděluje. On se spolu s Iris, Ashou a Indirou vydává do Portlandu, kam se jim po nějaké době podaří dojít, zatímco Hope s Leem, Felixem a Willem zůstali s vědci na neznámém místě, kde pokračují ve výzkumu.

Neznámá vědkyně ve Francii si pouští záznam zprávy od doktora Edwina Jennera ze CDC v Atlantě, který je fascinován variantami subjektů, na jaké v Americe nenarazili. Objevuje se nějaký muž a obviňuje vědkyni ze způsobení apokalypsy a jejího následného zhoršení. Poté ji zabije, a ona se za chvíli promění v rychlého a agresivního chodce, který začne bušit na dveře.

Trailer k desáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Seriál je u konce a já ho vítám. Od začátku šlo o velice slabý seriál, kdy tvůrci nevěděli, jaký příběh chtějí vyprávět. Měli jsme tu seriál o počátku apokalypsy a pak jeden dle komiksů. Tohle je takový paskvil, kdy prakticky celá první řada byla nekoukatelná, druhá měla o dost lepší příběh, ale i tak jsme se dočkali pouze pár dílů. Neskončilo to špatně a ani nijak tupě, tu osmdesátku si to zkrátka zaslouží. Ale ani nevíte, jak jsem rád, že jsem u konce tohoto seriálu a můžu si pustit něco smysluplnějšího.

webmaster, grafik
20.2.2022 | 8:20:42
RedRose

No… Vzhledem k tomu, že z těch 20-ti dílů byly slušné (žádné superlativy! pouze slušné!) pouze ty 4 poslední a zbytek byl až na pár světlejších chvilek regulérní podprůměr, tak to dost dobře hodnotit nejde… Dobře že je konec !!

9.2.2022 | 3:12:22
Basim

Lepší než ta debilní první série. Ta kvalita té první série byla opravdu hrozná a nudná!

8.12.2021 | 15:37:38
Gaffík

Jako zase žádná extra sláva se nekonala. Závěr byl až směšně předvídatelný, ale aspoň si neudělali ostudu s CGI laní. Konec seriálu byl dobrej. Smutné je, že lepší bylo těch posledních 5 potitulkových minut… Ale tak jo, 100%

3.12.2021 | 3:30:58
domino2222

Taktická poznámka:Fran­couzsky se mluví i v Kanadě

1.12.2021 | 16:01:04
Geek

Maximální hodnocení čistě za potitulkovou scénu, protože pokud jsem musel čekat dvacet prachbídných epizod na změnu paradigmatu, pak to celé za to stálo. Vítej, nový úžasný světe!

1.12.2021 | 11:04:40
akashko12

S koncom seriálu som spokojný. Jennifer a Dennisa mi je ľúto, teraz ku koncu boli fakt super. Potitulková scéna sa mi páčila a ten nápad s mutáciou chodcov je podľa mňa super a do budúcna by sa s tým dalo pekne pracovať.

redaktor
30.11.2021 | 21:13:39
Steve23x

Horší seriál jsem v životě neviděl.

30.11.2021 | 2:57:25
MendoCZ

Kurňa, fakt mě štve, že to skončilo v tom nejlepším, ale tak chápu, že si to chystají na ty filmy, kterou kdo ví jestli vůbec někdy budou :)

30.11.2021 | 0:01:26
simonideos

Pěkné zakončení. Zdá se že seriál byl jenom prequelem pro filmy s Rickem, tipoval bych že se zde objeví Kublek, Silas a Jadis, všechny tyto postavy se nachází v sídle CRM. Pokud se potitulková scéna odehrávala v současnosti/bu­doucnosti, mohlo by být sídlo CRM i v Evropě. To by byla příjemná změna prostředí.

29.11.2021 | 22:42:28
1

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama