The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 44×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Huck

Huck

Přátelská, ale drsná žena, která má na starost bezpečí komunity. Má bojového ducha a smysl pro humor.

Sezóny 2
2020 - 2021

Huck, jejíž skutečné jméno zní Jennifer Mallick, je součástí Univerzitní kolonie v Omaze, kde má na starost bezpečnost celého sídla. Podobně jako její dobrý kamarád Felix Carlucci, i ona figuruje na univerzitě jako jedna z učitelek, nicméně má na starost především bojování s duťáky.

O jejím životě před apokalypsou nevíme zhola nic, nicméně jakmile apokalypsa vypukla, tak většinu doby strávila mimo bezpečné komunity. Na dobu mimo opevnění není moc pyšná, a proto o ní nemluví, i když se jí na to lidé často ptají. Jakmile se však stala součástí Univerzitní kolonie, tak se naprosto změnila.


Huck je drsná, ale zároveň vtipná a přátelská žena, která myslí na bezpečí ostatních lidí. Když společně s Felixem zjistí, že komunitu opustila skupinka čtyř studentů, tak se je rozhodnou najít a přivést zpátky domů. Po cestě však Huck zjišťuje, že její společník Felix má několik tajemství, která vyplynou na povrch až po nějakém čase.

Huck je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Pôvodne som ju nemusel, ale rýchlo sa vyšvihla medzi moje top postavy. Rozhodne tomu pomohli aj zábery do jej minulosti, a keď bolo odhalené kto naozaj je, tak sa dostala ešte vyššie, a vo výsledku ukázala že je skutočne fajn. Mne sa tie jej grimasy a štýl rozprávania náhodou páčili, škoda jej.

webmaster
2.1.2022 | 12:41:55
Gaffík

Postava fajn, herečka, na hovno. Strašně moc si vypomáha gesty. V televizi to vypadá hrozně.

3.9.2021 | 12:36:59
pidalin

Moc neměla možnost se projevit, ale je to pěkná ženská a líbí se mi jak trollí toho Felixe, mohla by to bejt docela dobrá postava. EDIT: Po pár dílech musim poznamenat že ta herečka je fakt strašná a neumí vubec hrát, neustále dělá ňáký škleby jak kdyby žvejkala žvejkaču atd…hrůza, snad toho nechá. EDIT2: Pěkně nám to vyvrcholilo v tom finále, je to špionka, to už jsme tušili ale to s vystřílenim Univerzity určitě nevěděla a řekla Kublek že ostatní nejsou hrozba, takže myslim že neni vyloženě zlá, mohla by se obrátit proti svojí máti.

24.6.2021 | 0:30:59
DC Expert

zklamala mě!

7.12.2020 | 19:18:20
BlackSquirrel

Huck taková zrádkyně špinavá, pokud je to DCERA Kublek tak se nedivím jaká je…

28.11.2020 | 20:53:06
Leenoch

Hezka ona je, ale > ta herečka je fakt strašná a neumí vubec hrát, neustále dělá ňáký škleby jak kdyby žvejkala žvejkaču atd…

6.11.2020 | 16:37:26
LucieMil.

Hrozně mi připomíná Taru z TWD. Kort, když měla na sobě ty brýle s červenou obroučkou. Úplně jsem si vzpoměla na scénu, jak se Tara vrací do Alexandrie, brýle na očích a takový podobný úsměv. Jo.. i chováním a vtípky, jsi jsou dost podobné

24.10.2020 | 21:24:22
WolverineCzE

Cool :D

20.10.2020 | 8:00:21
tom99

Ženský bělošky se v tomto seriálu celkem povedly…

webmaster, grafik
10.10.2020 | 23:18:28
Kothy

kocka :)

2.10.2020 | 23:38:06

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama