The Walking Dead: World Beyond Will Campbell

Will Campbell

Will Campbell

Felixův schopný přítel.

Sezóny 1
2020 - 2020

Will Campbell je mladý muž, který před apokalypsou studoval kriminologii a behaviorální psychologii. Následně začal přežívat na různých místech, ale nakonec se dostal do Univerzitní kolonie, kde mu byla přiřazena práce náboráře. Kromě toho je součástí místní ochranky, protože se vyzná ve zbraních a podobných věcech.

Na Univerzitní kolonii poznal Felixe, se kterým začal brzy chodit. Felix později Willovi řekl o tom, že má Leopold Bennett v plánu opustit komunitu, aby se věnoval výzkumu v Občanské republice. Felix chtěl jet s ním, ale nemohl, protože ho Leo požádal o to, aby doma střežil jeho dvě dcery. Will si všimne jeho bolesti, a tak Leovi řekne, ať místo něj vezme jeho.


Když Felix zjistí, že má Will jet s Leem jako člen jeho ochranky, tak se na něj naštve. Následně mu však odpustí a začne přemýšlet nad tím, zda jsou oba v pořádku. Will se však mezitím ocitne v nebezpečí, protože se ho vojáci Občanské republiky pokusí zbavit.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zatiaľ sa moc neukázal.

redaktor
18.1.2021 | 18:58:54

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás