The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Will Campbell

Will Campbell

Felixův schopný přítel.

Sezóny 2
2020 - 2021

Will Campbell je mladý muž, který před apokalypsou studoval kriminologii a behaviorální psychologii. Následně začal přežívat na různých místech, ale nakonec se dostal do Univerzitní kolonie, kde mu byla přiřazena práce náboráře. Kromě toho je součástí místní ochranky, protože se vyzná ve zbraních a podobných věcech.

Na Univerzitní kolonii poznal Felixe, se kterým začal brzy chodit. Felix později Willovi řekl o tom, že má Leopold Bennett v plánu opustit komunitu, aby se věnoval výzkumu v Občanské republice. Felix chtěl jet s ním, ale nemohl, protože ho Leo požádal o to, aby doma střežil jeho dvě dcery. Will si všimne jeho bolesti, a tak Leovi řekne, ať místo něj vezme jeho.

Když Felix zjistí, že má Will jet s Leem jako člen jeho ochranky, tak se na něj naštve. Následně mu však odpustí a začne přemýšlet nad tím, zda jsou oba v pořádku. Will se však mezitím ocitne v nebezpečí, protože se ho vojáci Občanské republiky pokusí zbavit.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Celkom fajn postava, taká priemerná.

webmaster
2.1.2022 | 12:38:21

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama