The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 44×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Lyla Belshaw

Lyla Belshaw

Vědkyně oddaná Občanské republice.

Sezóny 2
2020 - 2021

Dr. Lyla Belshaw byla už před apokalypsou vědkyní, nicméně i poté, co vypukla, se věnovala své práci. Tentokrát se však začala zaměřovat na to, jak zabránit proměnám lidí v chodce. Konkrétně se jí ujala Občanská republika, pro kterou pracuje v jedné z jejích tajných výzkumných stanic.

Lyla se tu stala součástí čtyřčlenného výzkumného týmu, kde si brzy našla svou cestu k Leopoldu Bennettovi. Když spolu začali chodit, tak jí Leo začal říkat, jak je jeho dcera Hope nadaná, i když si to sama nedokáže přiznat. Lylu to zaujalo a rozhodla se o tom informovat vedení.


Později začalo Lylu tížit svědomí, protože o Hope řekla vedení, aniž by to pověděla svému příteli. Když se mu to konečně odhodlala říct, tak ji Leo přerušil a pověděl jí o svých pochybách. Občanská republika a to, o co usiluje, se mu sice zamlouvá, nicméně se mu nelíbí armáda, kterou má k dispozici.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vôbec som ju nemal rád, ale tie výskumy boli zaujímavé.

webmaster
8.11.2021 | 20:33:36
pidalin

Myslim že ví o tom že Omahu NCR vystříleli a že tam měla bejt Iris a ostatní, mrcha.

24.6.2021 | 0:28:51

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama