The Walking Dead: World Beyond Lyla Belshaw

Lyla Belshaw

Lyla Belshaw

Vědkyně oddaná Občanské republice.

Sezóny 1
2020 - 2020

Dr. Lyla Belshaw byla už před apokalypsou vědkyní, nicméně i poté, co vypukla, se věnovala své práci. Tentokrát se však začala zaměřovat na to, jak zabránit proměnám lidí v chodce. Konkrétně se jí ujala Občanská republika, pro kterou pracuje v jedné z jejích tajných výzkumných stanic.

Lyla se tu stala součástí čtyřčlenného výzkumného týmu, kde si brzy našla svou cestu k Leopoldu Bennettovi. Když spolu začali chodit, tak jí Leo začal říkat, jak je jeho dcera Hope nadaná, i když si to sama nedokáže přiznat. Lylu to zaujalo a rozhodla se o tom informovat vedení.


Později začalo Lylu tížit svědomí, protože o Hope řekla vedení, aniž by to pověděla svému příteli. Když se mu to konečně odhodlala říct, tak ji Leo přerušil a pověděl jí o svých pochybách. Občanská republika a to, o co usiluje, se mu sice zamlouvá, nicméně se mu nelíbí armáda, kterou má k dispozici.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Protivná, nemám ju rád, ale zaujímajú ma jej výskumy.

redaktor
18.1.2021 | 18:56:53

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás