The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Anne

Anne

Praporčice Občanské republiky, která komunitě předala velmi důležitou osobu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Anne, která je lépe známá jako Jadis Stokes, je vysoce postavenou členkou armády Občanské republiky. Dříve s Občanskou republikou spolupracovala z pozici velitelky Mrchožroutů, později se k ní přidala plnohodnotně a brzy začala stoupat její hodnota. Její vstupenkou do komunity se stalo předání jedné významné osoby, kterou zachránila před jistou smrtí.

V Občanské republice ji cvičila Jennifer Mallick, následně se věnovala kariérnímu růstu, až to dotáhla na pozici praporčice. Ve chvíli, kdy Elizabeth Kublek musela odjet do Občanské republiky kvůli jiným povinnostem, povolala právě Anne na výzkumnou stanici, aby dohlédla na její chod. Kublek však ve skutečnosti odjela pryč z toho důvodu, aby byl za problémy, ke kterým tu docházelo, potrestán někdo jiný. V tomto případě právě Anne.

Anne se své nové pozici chopí s grácií a začne řešit místní problémy. Ty se týkají jak zabezpečení celého komplexu, tak i údajného krtka, který spolupracuje s vědci, jenž chtějí uprchnout. Zároveň Anne dohlíží na vykonání plánu generálmajora Bealea, jenž se týká vyhlazení všech konkurenčních komunit.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

V TWD som ju vôbec nemal rád ale tu bola úžasná, len vďaka nej bolo posledných šesť dielov takých skvelých. Teraz sa na ňu v ďalších projektov veľmi teším.

webmaster
1.5.2022 | 20:30:16
tominotomino

Ježiš, jak ta mě tam s*ala.

webmaster
24.2.2022 | 16:55:35
Xavik

Prakticky zachránila celej seriál.

admin
23.2.2022 | 13:05:25

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama