The Walking Dead (Živí mrtví) Rick Grimes

Rick Grimes

Rick Grimes

Před apokalypsou byl zástupcem šerifa malého městečka, nyní je vůdcem skupiny přeživších, se kterou hledá místo k vedení normálního života.

Sezóny 9
2010 - 2018

Rick býval zástupcem šerifa v malém městečku, kdesi v americké Georgii. Během jedné policejní honičky je zraněn a následně převezen do nemocnice. Udržován v umělém spánku tak zaspí veškeré události, které naprosto změní svět. Probouzí se sám uprostřed, pro něj, zcela pustého světa, ve kterém ho neustále vede myšlenka na jeho ženu Lori a syna Carla. Rick se proto vydává na strastiplnou cestu za svou rodinou zničeným a smrtí páchnoucím světem.

Rick je všestranný, chytrý, klidný, ale především je to výborný přítel a rodič – není však bez chyby. Většinu problémů vidí pouze černě nebo bíle, což dost často koliduje s jeho osobním morálním kodexem, a tak ne vždy koná ta správná rozhodnutí.


Rick je rozený vůdce, proto se na něj v dobách krize jeho následovníci obrací se svými problémy, nicméně on sám o sobě dost často pochybuje. Své bezhlavé konání dobra a ochranářské chování jej často staví vůči rodině, což jen více prohlubuje rozepře s manželkou a vztah se svým vlastním synem.

Rick Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaVerr

Proste pán herec, top 3 postava za mňa

13.9.2019 | 15:13:24
Jirka 007

Nejlepsi postava

10.6.2019 | 19:50:38
LubíkIP

Nejlepší postava ze všech.Měl dobrá rozhodnutí a dobrý charakter. Strašně mi bude chybět ! Pořád v srdci ! Moc se těším na filmy, protože Rick Grimes ještě neskončil. No Rick Grimes No The Walking Dead.

10.4.2019 | 19:51:16
S.T.A.L.K.E.R.

Co dodat k Rickovi. Když to odpálil, tak jsem bulel víc, než když to Jax ze Zákonu Gangu napral do kamionu. Svitla mi naděje, když jsem ho viděl odlétat ve vrtulníku. Vzhledem k tomu, že ale nebude již nikdy v seriálu, vím, že můj hluboký a dlouhý pláč byl na místě. Filmy nenahradí děj v seriálu. R.I.P. Ricku. Dal jsi mi stovky hodin zábavy a strachu. Všechny řady jsem totiž viděl alespoň desetkrát.

4.4.2019 | 11:29:03
Rain

Pletl se kam neměl. :-)

2.4.2019 | 16:38:40
Prcek-se-100KG

Nejlepší rozhodování od 1 dílu TWD, nejlepší muška, nejpoužívanější mozek.. Hlavní postava jak má být.

26.2.2019 | 20:43:15
Ramoneynor

Nejoblíbenější postava :-)

14.1.2019 | 18:20:22
Grimes

Jedna z nejlepších postav ne li nejlepší z twd

12.1.2019 | 12:28:17
majky.

nejlepší postava z TWD moc chybí :( TOP Rick Grimes

12.1.2019 | 12:10:02
modrinka

Hodně lidí hejtuje Ricka, že je moc měkký. Mi se to na Rickovi líbí, že není dokonalý. Jeho povahu naprosto miluju. Psychicky se zhroutí, má halucinace xd. Pro někoho otravné, no mi se po smrti Lori tato část naprosto líbila. Je prostě reálný. Navždy to bude moje nejoblíbenější postava ať už udělá jakoukoliv blbost. :)

6.1.2019 | 12:59:15

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás