The Walking Dead (Živí mrtví) Daryl Dixon

Daryl Dixon

Daryl Dixon

Mladší bratr Merlea, má často výbušnou povahu, chová sympatie ke Carol a chodce zabíjí pomocí své kuše.

Sezóny 9
2010 - 2019

Daryl je mladším bratrem Merlea Dixona. Před apokalypsou spolu žili v severní Georgii se svými rodiči. Matka jim zemřela, když byl Daryl ještě malý kluk a otec byl na ně vždy hrubý, protože to byl starý alkoholik.

Když vypukla apokalypsa, tak Merle vzal Daryla s sebou do Atlanty, kde měl být tábor přeživších. Spolu se nakonec usadili u jedné skupiny přeživších kousek od Atlanty.


Daryl je znám tím, že je často náladový, většinou bývá protivný a zlý na ostatní jako jeho bratr Merle. Svého bratra nemá příliš v lásce, ale když jde do tuhého, tak je bratrská láska na prvním místě. Vždy byl také svým starším bratrem zesměšňován, ale nikdy by mu Merle neudělal nic špatného.

Po zjištění, že Rick nechal jeho bratra Merlea na jedné ze střech domů Atlanty, se vypraví s ostatními členy jej opět vysvobodit. Merlea nenajdou, a tak se Daryl přidává ke skupině a cestuje s nimi mimo Atlantu.

Když narazí na Hershelovu farmu, tak se Daryl začne čím dám více sbližovat s Carol, která ztratila svou dceru. Z Daryla se postupem času stává druhý vůdce po Rickovi a Rick na jeho rady často dává.

Daryl k zabíjení chodců používá svou kuš a vlastní vyrobené šipky. Když skupina cestuje, tak se přepravuje na své motorce. Svým chováním je nepředvídatelný, ale určitě má srdce na správném místě. Zřejmě kvůli všem těchto faktům si jej fanoušci seriálu The Walking Dead nejvíce oblíbili.

Daryl Dixon je…

  • synem Willa Dixona
  • bratrem Merlea Dixona
  • nevlastním synovcem Jesseho Collinse

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sheeku

<3

31.7.2019 | 20:07:58
mesendy

Daryl je láska <3 top postava ;)

27.7.2019 | 0:02:18
LubíkIP

Strašně super postava hlavně v deváté sérii. Rick a Daryl nejlepší dvojice !!!

10.4.2019 | 17:36:11
S.T.A.L.K.E.R.

Snad nejlepší postava. Jsem rád, že ho tam tvůrci přidali oproti komiksu. Hlavně aby nenechali zemřít i Daryla. Nedokážu si představit, kdo by tento seriál táhnul po něm. Možná jen Negan. :D

4.4.2019 | 11:23:37
Brutaleric

Je fakt, že v 7 a 8 sérii tato postava byla nic moc ale teď jak mu znova dávají prostor, se Daryl vrací zpátky do svých kolejích. Bez něj by to nebylo ono už.

1.4.2019 | 20:20:22
vrtulka D

Teď už bezkonkurenční postava. Teď co všichni odchází,tak bez něj by pro mne byl seriál mrtví. Měl by dostat ještě víc prostoru!!!

27.3.2019 | 9:00:02
Stardos

Tuhle sérii velké zlepšení

22.3.2019 | 23:57:32
zukatoka02

Top postava

26.2.2019 | 16:52:18
Andie24

S Rickem prostě oblíbenci!

24.1.2019 | 14:38:56
sonulle

A já Daryla snesu, není to můj favorit a nikdy nebyl, ale změnil se ve správňáka, který dostane svou motorku a kuši zpět…měním z 80% na 100%poslední dvě série nebo tři mě nebavil, ale v devítce je perfektní, komplot s Maggie a asociál v lese, ke všemu Norman, když dostane prostor umí i zahrát.

21.12.2018 | 10:22:18

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás