The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S07E01: The Day Will Come When You Won't Be

S07E01: The Day Will Come When You Won't Be

Rick a jeho skupina stojí tváří v tvář Neganovi. To, co jim udělá, je bude navždy pronásledovat.

sk
23.10.2016
17 030 000
47 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott M. Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Steven Yeun (Glenn Rhee), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Michael Cudlitz (Abraham Ford), Lennie James (Morgan Jones), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), … 

Obsah:

Negan umlátil Abrahama, pak na něj však zaútočil Daryl, a proto umlátil ještě Glenna. Negan bere šokovaného Ricka na projížďku karavanem a vysmívá se mu. Po návratu ke skupině chce, aby usekl Carlovi ruku. Nakonec ho zastaví a přinutí zlomeného Ricka, aby přijal to, že odteď se zodpovídá Neganovi a Alexandrie mu bude dávat polovinu zásob. Poté si Spasitelé berou Daryla do zajetí a odcházejí. Když se skupina trochu sebere, Sasha chce s Maggie pokračovat na Hilltop, zatímco zbytek skupiny se vrací do Alexandrie.

Trailer k první epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brooks W. Here

Absolútne vyvrcholenie celého seriálu, potom to išlo rapídne dole, ale v deviatej sérii sa to opäť perfektne vyšvihlo.

3.11.2022 | 15:32:13
Freak60

Tenhle a další 3 díly, kde se vyskytnul Negan již nemá s původním seriálem nic společného, již nudná telenovela. Mrknu na začátek 8. serie, třeba se to ještě vzkřísí.

12.9.2021 | 14:02:13
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito Glenna ktery si to nezasloužil navic když s nim Maggie čeka ditě a jsem zvědav jak se přes to Maggie dostane jinak je mi lito i Abrahama ale aspon mu stačil zanadavat a nebal se jinak musim řict že Negan je fakt psychopat a Ricka zlomil fakt ukazkově jsem zvědav jestli se proti Neganovi někdo postavio nebo jak dlouho jim vydrži ta dohoda než ji někdo ze strany poruši

redaktor
2.12.2020 | 19:13:43
BlackSquirrel

Díl to byl hezkej, ale fakt smutný :(. Nemohla jsem z toho spát

19.8.2020 | 0:34:04
Milano33

Tak to bol ale strhujúci, priam až devatujúci diel. Emócie fungovali po všetkých stránkach excelentne. A to, čo sa tu dialo, tak to bol jeden zvrat za druhým, toľko cliffthangerov pokope, wow! Prečo práve Glenn :‚(? A Abraham tiež :‘(. Obidvoch mi bolo neskutočne ľúto. A chudák Maggie, tá to teraz bude mať naozaj ťažké, takýto osud som jej vážne neprial, prísť o Glenn, priviesť na tento krutý svet dieťa bez otca a následne sa stať slobodnou matkou. No to som zvedavý, ako sa s tým vyrovná alebo či vôbec. Je to skutočne niečo strašné, čo ju zasiahlo. No na druhú stranu sa nám Negan riadne predviedol v celej svojej paráde. Celú epizódu si sofistikovaným spôsobom pohrával s Rickom. A konečne nám naplno predviedol, kým v skutočnosti je a čoho všetkého je schopný. Suverénne najlepší záporak TWD.

18.4.2020 | 17:08:34
HarukaMADS

Člověk sice věděl, co se stane, ale takhle brutální jsem to nečekala. Fuck Negan.

29.12.2019 | 22:44:16
ori

Najlepšia časť inak slabej 7. série, a jedna z najlepších častí celého seriálu.

webmaster
10.10.2019 | 11:57:42
Sheeku

tak po tomhle nevím jestli to chci ještě vůbec sledovat. už to nemá nic společného s twd

31.7.2019 | 18:51:16
Harleys

Tenhle díl byl pro mě asi nejlepší z celého TWD! Přišel někdo nový, lepší, brutálnější, drsnější! Kdyby se v seriálu neobjevil Negan, už bych na TWD dávno nekoukala! Díky bohu za něho protože teprve s ním začal mít tenhle seriál pořádný koule a věci se začali hýbat! Díky bohu! A ta oběť v podobě Glenna a Abrahama stála za to! I když se mi po Abovi stýská tak to stálo za to!

25.12.2018 | 13:26:27
*AmPw*

Najlepší diel seriálu.

25.11.2017 | 12:29:45

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama