The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 119×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Abraham Ford

Abraham Ford

Seržant, který má za úkol dovézt Eugenea Portera do Washingtonu.

Sezóny 6
2014 - 2022

Seržant Abraham Ford je člen americké armády. Dosud o jeho minulosti nic nevíme, ale víme, že jeho úkolem je dovést vědce Eugenea Portera do Washingtonu. Všechny informace o důvodu jejich cesty jsou tajné.

Abraham působí dojmem svalnatého hrdlořeze, ale opak je pravdou. Zabíjení chodců mu už sice není cizí, ale ve svém nitru je to dobrák. S lidmi umí zacházet, i když má vytříbený slovník a nevymáchanou pusu. Poznáte jej podle krátkých zrzavých vlasů a charakteristicky oholených vousů.

Vzhledem k tom, že je členem armády, tak je to velmi užitečná palebná síla. Svým způsobem si je podobný s Rickem.

Abraham Ford je…

  • manželem Ellen Ford (†)
  • otcem AJe Forda (†) a Beccy Ford (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Byl skvělý! Svým smyslem pro humor a statečností si mě získal. Tak moc bych ho tam teď chtěla mít…tak příšerný konec!!! Takhle neměl zemřít, takhle neměl skončit! Je hrozný, jak ho nikdo už teď nepřipomene. Připomínají neustále Glenna, ale Abrahama už ne a přitom zemřel úplně stejně…Neumřel ale zbytečně, jak si Sasha myslela. V jeho pohledu bylo vidět, že ničeho nelituje. Sám říkal, že vždycky umíráme za ostatní. Když Negan rozpočítával, bylo vidět, jak se mu Abraham nabízí, jak klečel celou dobu vzpřímeně a hleděl mu do očí. Jakoby chtěl, aby vybral zrovna jeho. Zemřel s hrdostí a byl strašně statečný do úplného konce! Někdy se nezachoval zrovna správně (například k Rositě…to byl hnusný rozchod), ale nezapomenu! Jeho hlášky byly fakt perfektní!! Chybí mi.

4.4.2021 | 20:05:20
BlackSquirrel

To je borec! Měla jsem ho hodně ráda a jeho hlášky jsou nezapomenutelný! „Proč je hovno hnědý? Protože je v prdeli.“ :D a je toho daleko víc. Chudáček už měl plány se Sashou, že budou mít děti a už ji prostě i vyznal lásku. Abraham byl drsný, když se postavil před Negana a chtěl se obětovat za ostatní a PÁNI jak se postavil a to měl pořádnou ránu do hlavy…to by neudělal ani Daryl či Rick, PROSTĚ NIKDO…velký respekt. Bylo od něj hnusný to, jakým způsobem se rozešel s Rositou, ale pořád jsem ho měla ráda. Patří mezi mé top 10 nejlepších postav TWD. Kéž by tam bylo více postav s takovým humorem, jaký měl Abraham (když teda nebudeme počítat Negana). Chybí mi :(

4.4.2021 | 20:04:40
Milano33

Badass!

7.5.2020 | 1:17:42
ori

Abe bol proste pán od začiatku do konca.

webmaster
11.10.2019 | 22:35:32
LubíkIP

Abraham byl prostě boží postava, která měla koule a byla s ním prdel do poslední sekundy.

10.4.2019 | 18:10:39
S.T.A.L.K.E.R.

Drsňák každým coulem. Jedna z postav, která mi chybí nejvíce. Mohl nakopat ještě mnoho zadků. Jeho schopnosti by určitě všichni ocenili v boji se Šeptači. Odpočívej v pokoji hrdino.

4.4.2019 | 12:13:19
sonulle

Jediná z postav, která mi chybí, pořádný hláškující chlapák, vyměním za Eugena.

22.12.2018 | 17:41:22
Tralery

v 6. řadě bylo do očí bijící, jak tvůrci zápolí s tím, dát této postavě nějaký příběh. 4. a 5. řada dobrý.

15.11.2018 | 10:40:54
Harleys

Nikdy na něho nezapomenu! Skvěle se v TWD projevil, škoda ho:(:(:( no jo Lucille měla žízeň a na něho to padlo… I když teda Negan v posledním díle 8 série přiznal že do předu věděl koho udeří, ale stejně jak by to udělal? No nevím, tohle mi prostě nedávalo smysl. každopádně odpočívej v pokoji a Abrahame!:(:(

11.9.2018 | 17:18:43
Cherry1824

Vlastně proč ne. Trochu cholerický, což dělalo v některých dílech strašnou paseku. V některých jsem se smála, až jsem se za břicho popadala. :-) ** 7.s.** Sice byl fajn, ale příběhově to byla opravdu zbytečná postava :-(

13.8.2017 | 21:21:44

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama