The Walking Dead (Živí mrtví) Carol Peletier

Carol Peletier

Carol Peletier

Moudrá a milá žena, která si prožila mnoho utrpení.

Sezóny 10
2010 - 2020

Carol se oženila s Edem, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše miluje.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydala do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.


Tento tábor byl přepaden skupinou chodců, kterým se povedlo pokousat i jejího manžela Eda. Carol byla ze ztráty svého muže zdrcena, ale někde uvnitř v sobě cítila úlevu. Když se Ed změnil na chodce, tak jej sama popravil krumpáčem.

Carol se spolu s Rickovou skupinou vydává směrem od Atlanty. Na jedné z cest se jí ztratí její dcera Sophia, kterou všichni začnou hledat. Cesta je zavede na Hershelovu farmu.

Zde se začne více přátelit s Darylem Dixon, který je odhodlaný pro ni najít její dceru. Nakonec se zjistí, že se Sophia celou dobu nacházela jako chodec v Hershelově stáji, proto je Rickem zabita.

Carol je moudrá a milá žena, která se o každého stará. Má na krátko ostříhané šedivé vlasy.

Carol Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Daniel99j

Ona a Carl jsou postavy, co mi v seriále pijí krev už od začátku. Nevyrovnaná a protivná slepice která svou „sílou“ vždy potopí všechny ostatní, protože jedná sama za sebe a na nic se neptá. (POZOR SPOILER) Každou sérií čekám kdy konečne natáhne bačkory a ono pořád nic… :(

5.2.2020 | 0:52:49
ori

Nie som nejaký veľký fanúšik Carol, ale rozhodne to je skvelo napísaná postava ktorá má poriadny príbeh. Z malej šedej myšky čo sa bála vlastného tieňa cez nemilosrdného zabijaka, nasledovníčku Morganovej ideológie až po silnú ženu, ktorou je teraz.

11.10.2019 | 13:14:04
TeriTerinelerinel

Jsem ráda za to že se rozhodla definitivně ukončit vztah s Ezekielem. Teď žije s tím že se chce za každou cenu Alphě pomstít za smrt Henryho. Takže se nemůžu dočkat na to až zase začne zabíjet.

8.10.2019 | 19:29:41
LubíkIP

Jsem rád, že je v seriálu.

10.4.2019 | 17:38:49
S.T.A.L.K.E.R.

Četl jsem, jaká byla Carol v komiksu. Jsem rád, že taková není i v seriálu. I když ji od začátku moc nemusím, je to jedna ze dvou posledních postav z první řady.

4.4.2019 | 11:31:43
Rain

Příliš nestabilní.

2.4.2019 | 16:39:15
sonulle

Díky ní jsou epizody JSS, No Sanctuary a The Grove pro mě to nejlepší, co může tento seriál nabídnout. Je to jedna z nejlepších postav, skvěle zahrána Melissou McBride… Jen k deváté sérii Carol je zase Carol, úskočná a manipulativní a když je potřeba rozdělá oheň, takovou jakou jsem ji měla ráda během 5. a 6. série. Melissa je pořád stejně skvělá.

4.1.2019 | 9:16:47
Tralery

Ta je tak skvěle zahraná, že to snad ani není možné. Snad se brzo dočkáme nějakých jejích dalších epických scén.

27.11.2018 | 9:24:26
eli.hot

Moje nejoblíbenější postava. Její vývoj a síla je neuvěřitelná.

3.11.2018 | 18:45:19
MagikaVonCary82

Carol se díky tomu, co v životě musela překonat, stala se lvicí. Svou bolest, utrpení, křivdy a jiná příkoří ji posílila (tak jako i mne samotnou můj vlastní život), namísto aby ji zlomila. Vývoj postavy tak akceleruje správným směrem. Každý, kdo nestačí její síle, padne. Ten, kdo je jejím nepřítelem z vlastní vůle a věří, že je dost silný na to, aby ji zlomil, jako by očima kladla otázku: „Chceš mě zlomit? Zkus si nejdříve prožít můj život, a pak se nad svým rozhodnutím ještě jednou zamysli!“ 100%

26.10.2018 | 21:46:44

Stav překladu

Epizoda S10E09: Squeeze

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás