The Walking Dead (Živí mrtví) Carol Peletier

Carol Peletier

Carol Peletier

Moudrá a milá žena, která si prožila mnoho utrpení.

Sezóny 10
2010 - 2020

Carol se oženila s Edem, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše miluje.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydala do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.


Tento tábor byl přepaden skupinou chodců, kterým se povedlo pokousat i jejího manžela Eda. Carol byla ze ztráty svého muže zdrcena, ale někde uvnitř v sobě cítila úlevu. Když se Ed změnil na chodce, tak jej sama popravil krumpáčem.

Carol se spolu s Rickovou skupinou vydává směrem od Atlanty. Na jedné z cest se jí ztratí její dcera Sophia, kterou všichni začnou hledat. Cesta je zavede na Hershelovu farmu.

Zde se začne více přátelit s Darylem Dixon, který je odhodlaný pro ni najít její dceru. Nakonec se zjistí, že se Sophia celou dobu nacházela jako chodec v Hershelově stáji, proto je Rickem zabita.

Carol je moudrá a milá žena, která se o každého stará. Má na krátko ostříhané šedivé vlasy.

Carol Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Úžasná! Skvelo napísaná postava.

7.5.2020 | 0:36:00
23A

Carol je fajn, nejlepsi byla v obdobi kdy pekla cukroví :D

9.4.2020 | 20:24:11
David525

V poslednej dobe mi jej správanie a rozhodnutia neboli moc sympatické, ale na druhú stranu, trocha to aj chápem. Každopádne, mám ju rád od samého začiatku až doteraz, nie je to zlý človek. Len prežila veľa zlého a nie každý to môže znášať hrdinsky. Napriek všetkému, má dobré srdce, aj keď niekedy robí veci tak, ako by nemala.

26.3.2020 | 15:04:11
Lady Adeline

Moje nejoblibenejsi postava uz od prvni serie!!!! Pokud Carol umre,tak pro me TWD uz nebude nic :-( Ona tomuto pribehu dala dusi a lidskost.

26.3.2020 | 14:00:55
Daniel99j

Ona a Carl jsou postavy, co mi v seriále pijí krev už od začátku. Nevyrovnaná a protivná slepice která svou „sílou“ vždy potopí všechny ostatní, protože jedná sama za sebe a na nic se neptá. (POZOR SPOILER) Každou sérií čekám kdy konečne natáhne bačkory a ono pořád nic… :(

5.2.2020 | 0:52:49
ori

Nie som nejaký veľký fanúšik Carol, ale rozhodne to je skvelo napísaná postava ktorá má poriadny príbeh. Z malej šedej myšky čo sa bála vlastného tieňa cez nemilosrdného zabijaka, nasledovníčku Morganovej ideológie až po silnú ženu, ktorou je teraz.

redaktor
11.10.2019 | 13:14:04
TeriTerinelerinel

Jsem ráda za to že se rozhodla definitivně ukončit vztah s Ezekielem. Teď žije s tím že se chce za každou cenu Alphě pomstít za smrt Henryho. Takže se nemůžu dočkat na to až zase začne zabíjet.

8.10.2019 | 19:29:41
LubíkIP

Jsem rád, že je v seriálu.

10.4.2019 | 17:38:49
S.T.A.L.K.E.R.

Četl jsem, jaká byla Carol v komiksu. Jsem rád, že taková není i v seriálu. I když ji od začátku moc nemusím, je to jedna ze dvou posledních postav z první řady.

4.4.2019 | 11:31:43
Rain

Příliš nestabilní.

2.4.2019 | 16:39:15

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás