The Walking Dead (Živí mrtví) Carol Peletier

Carol Peletier

Carol Peletier

Moudrá a milá žena, která si prožila mnoho utrpení.

Sezóny 9
2010 - 2019

Carol se oženila s Edem, který jí připadal jako ideální muž, ale po svatbě zjistila, jaký Ed doopravdy je. Carol se stala obětí domácího fyzického i slovního násilí, ale i tak s Edem zůstala. Narodila se jim dcera Sophia, kterou Carol nadevše miluje.

Když vypukla apokalypsa, tak se Carol s Edem a Sophií vydala do Atlanty, kde měla být bezpečná zóna. Nebylo tomu tak, a tak se dali dohromady se skupinou přeživších kousek od Atlanty vedenou Shanem.


Tento tábor byl přepaden skupinou chodců, kterým se povedlo pokousat i jejího manžela Eda. Carol byla ze ztráty svého muže zdrcena, ale někde uvnitř v sobě cítila úlevu. Když se Ed změnil na chodce, tak jej sama popravil krumpáčem.

Carol se spolu s Rickovou skupinou vydává směrem od Atlanty. Na jedné z cest se jí ztratí její dcera Sophia, kterou všichni začnou hledat. Cesta je zavede na Hershelovu farmu.

Zde se začne více přátelit s Darylem Dixon, který je odhodlaný pro ni najít její dceru. Nakonec se zjistí, že se Sophia celou dobu nacházela jako chodec v Hershelově stáji, proto je Rickem zabita.

Carol je moudrá a milá žena, která se o každého stará. Má na krátko ostříhané šedivé vlasy.

Carol Peletier je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LubíkIP

Jsem rád, že je v seriálu.

10.4.2019 | 17:38:49
S.T.A.L.K.E.R.

Četl jsem, jaká byla Carol v komiksu. Jsem rád, že taková není i v seriálu. I když ji od začátku moc nemusím, je to jedna ze dvou posledních postav z první řady.

4.4.2019 | 11:31:43
Rain

Příliš nestabilní.

2.4.2019 | 16:39:15
sonulle

Díky ní jsou epizody JSS, No Sanctuary a The Grove pro mě to nejlepší, co může tento seriál nabídnout. Je to jedna z nejlepších postav, skvěle zahrána Melissou McBride… Jen k deváté sérii Carol je zase Carol, úskočná a manipulativní a když je potřeba rozdělá oheň, takovou jakou jsem ji měla ráda během 5. a 6. série. Melissa je pořád stejně skvělá.

4.1.2019 | 9:16:47
Tralery

Ta je tak skvěle zahraná, že to snad ani není možné. Snad se brzo dočkáme nějakých jejích dalších epických scén.

27.11.2018 | 9:24:26
eli.hot

Moje nejoblíbenější postava. Její vývoj a síla je neuvěřitelná.

3.11.2018 | 18:45:19
MagikaVonCary82

Carol se díky tomu, co v životě musela překonat, stala se lvicí. Svou bolest, utrpení, křivdy a jiná příkoří ji posílila (tak jako i mne samotnou můj vlastní život), namísto aby ji zlomila. Vývoj postavy tak akceleruje správným směrem. Každý, kdo nestačí její síle, padne. Ten, kdo je jejím nepřítelem z vlastní vůle a věří, že je dost silný na to, aby ji zlomil, jako by očima kladla otázku: „Chceš mě zlomit? Zkus si nejdříve prožít můj život, a pak se nad svým rozhodnutím ještě jednou zamysli!“ 100%

26.10.2018 | 21:46:44
kubicek23

Jedna z nejlepších postav ;) Její vývoj je neuvěřitelný .. V Terminusu zachránila všem prdele ;)

12.1.2018 | 8:26:56
FaithOriginal

S Carol to mám jak na horský dráze, ale většinou, když je v záběru, tak mě štve… Bylo by lepší, kdyby se sebrala a odešla někam, nebo se někde usadila. Smrt jí nepřejí, ale ať ji prosím nikdo nedává dohromady s Darylem… Ten vývin jejich vztahu do přátelství mi úplně stačí… :)

29.11.2017 | 13:19:56
Ronkar

Projde si jednou z nejzajímavějších proměn. Od upejpané ženské, kterou bije vlastní manžel se z ní po ztrátě dcery stane totální badass. Poté dojde k názoru, že už dál zabíjet nechce… a tady vidím problém. Už se do děje neměla vracet. Nedává to smysl. Buď ji měli odkráglovat při záchraně skupiny a nebo měla prostě odjed a nevracet se. Teď už tenhle charakter nemá žádnou perspektivu.

30.10.2017 | 12:42:07

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás