The Walking Dead (Živí mrtví) Hershel Greene

Hershel Greene

Hershel Greene

Moudrý a starostlivý člověk, který pro rodinu udělá cokoliv.

Sezóny 3
2011 - 2014


Hershel Greene je majitelem jedné z farem ve státě Georgia. Jeho první manželkou byla Josephine Greene, která ale zemřela, proto si vzal další manželku, Annette Greene, která se k Hershelovi nastěhovala se svým synem z minulého manželství.

Hershelova rodina má předky v Irsku. Farmu, o kterou se nyní Hershel stará, vlastní jeho rodina již přes 160 let. Hershel vyrostl farmářským způsobem, proto ví, jak se starat o velkou farmu.


Hershel se stal veterinářem a propadl alkoholu. Když se Hershelovi narodila první dcera Maggie, tak se dal do kupy a abstinoval. Za 6 let se jim narodila druhá dcera Beth, proto si Hershel najal pomocníka Otise na svou farmu.

Když vypukne apokalypsa, tak mnoho lidí na farmě zemře, včetně jeho manželky Annette. Hershel ale nevěřil, že všichni zemřeli, ale že dočasně onemocněli, a tak je postupně zavíral do stodole čekajíc na lék. V tom se objevuje Rickova skupina, která přivádí zraněného Carla, o kterého se Hershel postará.

Hershel je moudrý a starostlivý člověk. Pro rodinu udělá cokoliv. Ze začátku si bláhově myslel, že chodci se dají vyléčit, ale až Rick mu otevřel oči. Hershel se následně se svou rodinou přidává k Rickovi a stává se jeho rádcem, protože jeho moudré rady Rick potřebuje.

Hershel Greene je…

  • bývalým manželem Josephine Greene
  • manželem Annette Greene
  • otcem Maggie Greene a Beth Greene
  • nevlastním otcem Shawna Greenea
  • strýcem Arnolda Greenea

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sarii25

Jeho smrt mě fakt mrzí úplně nejvíc :-(

18.2.2017 | 23:26:35
Zigulík

Na začátku na farmě mi přišel jako hňup :D ale ve věznici se změnil hned k lepšímu, o všechny se staral a hlavně když vypukla nákaza. Škoda jeho smrti :/ mohl vydržet déle nebo aspoň důstojnější smrt.

10.2.2017 | 18:08:41
R.-TedyS

Na farmě to byl retard . Pak v dobách věznice super

26.12.2016 | 18:17:58
Pepal81

Jeho postava byla skvělá. Takový člen rady starších. Škoda jeho smrti.

19.12.2016 | 23:35:50
Quintus Dias

Nejdřív jsem ho moc nemusel, postupem času se z něj stal Rickův mentor a já si ho oblíbil. Nasazoval krk při epidemii v kriminále, tím si mě získal absolutně. Jeho smrt byla fakt brutální, téměř na úrovni Game of thrones a docela mě to sebralo. Taky mi tam dost chybí.

22.8.2016 | 21:11:21
hoolio88

V komiksu byl Hershel hrozný hovado, v seriálu sympaťák. Moudrej stařík, kterej i po týhletý hrůze neztratil naději, ale narozdíl od Dalea neotravoval s moralizovánim. Líbilo se mi, že i když přišel o nohu, nechtěl být jenom pátý kolo u vozu a snažil se být platnej, např. tim jak riskoval život při tý nákaze ve věznici, když léčil nemocný.

20.4.2016 | 15:55:06
Bublinqa

Ze začátku jsem ho moc nemusela,potom jsem si ho oblíbila :)

14.3.2016 | 9:18:33
Jirkason

Již od začátku jsem ho měl moc rád. Chybí mi nejvíce ze všech postav, které zemřeli. Byl Rickovým mentorem, vždy dobře poradil. Při epidemii navíc pomáhal, i když ho to mohlo zabít. Tragická smrt.

12.2.2016 | 0:51:16
MariKusKus

já ho měla ráda :)

8.2.2016 | 18:50:40
sonulle

I bez nohy Badass, ale stejně jako Dale nepobral, že svět je ve sr…ch a věci se mění. Tak alespoň umřel s klidným svědomím, že vytvořil hospiz, a Sasha přežila, … díky.

6.2.2016 | 12:30:26

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás