The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 099×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S07E08: Hearts Still Beating

S07E08: Hearts Still Beating

Negan je opět v Alexandrii, jejíž členové stále hledají zásoby. Vše se velmi rychle vymkne kontrole.

cz sk
11.12.2016
10 580 000
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Michael E. Satrazemis
Scénář: Matthew Negrete, Channing Powell
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Austin Nichols (Spencer Monroe), Tom Payne (Paul Rovia), Xander Berkeley (Gregory), Katelyn Nacon (Enid), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Negan byl fakt dobry jak si klidně seděl na verandě a klabosil tam a Spencer jak mu přišel nabidnout obchod tak bylo dobre jak šlo všechno v klidu ale potom jak nadnesl at zabije Ricka tak to šlo do kopru a ta Neganova hlaška o střevach byla fakt povedena hlavně proto že mu je vyřizl a ještě se tomu pak smal že se spletl a to jak chce Rick spolupracovat tak to je dobry napad a Rosita byla dobra jak chtěla zabit Negana ale misto toho trefila Lucille a jsem zvědav co Negan s Eugenem planuje a jsem zvědav jestli se Rickovi povede přemluvit ostatni aby s nim spolupracovali a Daryl byl dobry jak zdrhnul a ještě jak vyřidil tlusteho Joeyho jsem zvědav co řekne Negan a spol až zjisti že jim Daryl zdrhl.

3.12.2020 | 16:36:46
Milano33

Tak všetko to začalo veľmi úchvatne, dvojica Rick a Aaron boli skvelý, užili si trošku spoločného adrenalínu. Dianie v Alexandrii bolo parádné a všetko sa to pekne točilo okolo Neganovej prítomnosti. Negan, ako inak, ten si to ozaj dával. Jeho zmysel pre humor proste žeriem. Rosita zobrala odvahu na to, aby sa pokúsila zabiť Negana, no žiaľ alebo skôr našťastie trafila iba Lucille. A len potom nastala dráma. A ten koniec, to bol ale nával emócií v jednej jedinej scéne. Stret postáv bol priam neskutočný. A stretnutie Ricka s Darylom bolo naozaj dojemné. Úplne všetci tam prítomný, Rick, Daryl, Carl, Michonne, Jesus, Maggie, Enid, Rosita, Tara a Sasha, ktorí tam stáli pokope a hľadeli si navzájom do očí, ma neuveriteľne dojímali svojou odhodlanosťou začať revolúciu proti Neganovej krutovláde.

20.4.2020 | 23:44:20
ori

Scény s Neganom v Alexandrii a s Rickom a Aaronom sú výborné, ale zvyšok nič moc.

webmaster
10.10.2019 | 12:06:08
neo029

ten zaver, opet setkani vsech.. Daryl s Rickem… :-)

7.12.2017 | 19:02:42
c.nanc

Negan je velice dobrý herec, žeru ho každými doušky ale ta jeho zvrácenost je vážně brutální.. Chtěla bych znát nějaký důvod proč tohle všechno dělá a proč je až tak krutý.. Každopádně ty střeva to byl hnus.. velká poklona maskérům..:-p

16.8.2017 | 19:32:42
Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

parádní midseason finale, moc se mi líbily scény s Rickem, takže můžu dát jenom 100%.

eli.hot

Minulému dílu jsem dala 100ku, ale měla jsem s hodnocením počkat po tomto dílu, protože tento je teprv pecka! Děj se posunul, konečně pořádnej twist!!! Toto hezouše jsem měla ráda, ale byl moc domýšlivej a podcenil Negana a to se mu vymstilo. Každopádně moc se těším na další díly!

26.3.2017 | 0:33:02
Patrick, Rick - the walking dead

skvělá epizoda, moc se mi líbily scény s Rickem, takže 100%.

Rick, PatRick

skvělý mid-season finale, přesně takhle si to představuju, nejlepší scény byly s Rickem a s Aaronem. 100%.

4.3.2017 | 20:29:49
The Walking Dead - Rick

opravdu skvělý mid-season finale, nejlepší byla linka Ricka a Aarona. 100%.

19.2.2017 | 16:58:49

Stav překladu

Epizoda S11E24: Rest in Peace

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama