The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Spencer Monroe

Spencer Monroe

Přátelský syn Rega a Deanny Monroeových.

Sezóny 3
2015 - 2016

Spencer Monroe cestoval se svými rodiči Regem Monroem a Deannou Monroe a bratrem Aidenem Monroem do Ohia, kam se však tato rodina nikdy nedostala. Po cestě je zastavila armáda a nasměřovala je do Alexandrie, jedné z bezpečných amerických zón v Americe, které byly zřízeny kvůli vzniklé apokalypse. Celá rodina se tam vydala a už tam zůstala.

Spencer se příliš mnoho neprojevuje, je přátelský, milý a vynalézavý. Když jeho rodiče převzali vedení nad Alexandrií, tak se zvýšilo jeho postavení. Dennodenně pomáhá se všemi pracemi, hlídá brány a hlídkuje na věžích. Jeho matka Deanna je na něj pyšná, ale má strach o jeho život.

Spencer Monroe je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Totálně arogantní kretén, co si doopravdy věřil, že může nahradit Ricka jako vůdce. Už mě potom úplně sral, jak po něm šlapal. Mohlo být na tomhle dementním frajerovi něco zajímavého? No určitě ne…počkat, vlastně ano! :D Jeho konec. Velice působivá smrt. Děkuju Negane!

4.4.2021 | 23:25:03
TeriTerinelerinel

Hodně škaredá postava! :D

26.2.2021 | 11:36:51
ori

A predsa len ich mal :D Inak to bol zmrd.

webmaster
12.10.2019 | 22:45:08
Harleys

No neříkejte že ten Negan neudělal dobrou věc! Když zabil tohohle červa…prokázal seriálu ohromnou službičku…stejně tak třeba u Simona

22.5.2019 | 15:24:40
LubíkIP

Úplně dementní člověk, který si myslel že může nahradit Ricka jako vůdce.

10.4.2019 | 18:55:33
S.T.A.L.K.E.R.

Nezajímavá postava, ale se zajímavým koncem. :D

4.4.2019 | 12:33:30
sonulle

Jelikož si ho vybavuji, až když z něho lezly střeva, tak nemám, co dodat

31.1.2019 | 14:07:17
Tralery

že se z tohohle maníka stala hlavní postava to nechápu, moc prostoru teda nedostal. fakt sranda, jak se tvůrci často snaží postavy bez vývoje (chyba autorů) udělat zajímavé tím, že si řeknou „hele, tak řekneme, že Spencer umí latinu.“ Tím ale špatné psaní nezachrání. Stejně jako Charlotte v Lost, u které se náhle v jednom díle řeklo, že umí korejsky. Že by se to ale podepsalo na vývoji děje se vůbec říct nedá. A stejně je tomu i u Spencera.

1.12.2018 | 23:47:04
Zigulík

Konečně zemřel :D :) hajzl chtěl zradit Ricka a Negan ho za to pěkně poškrábal na střevech. ,,Nemáš na to střeva… Počkat ony byly celou dobu tam! V životě jsem se tolik nezmýlil! "
Negan 2016.

12.2.2017 | 18:17:09
R.-TedyS

Zmrd konečně zdechnul

26.12.2016 | 18:19:02
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama