The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 115×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S06E09: No Way Out

S06E09: No Way Out

Rick a jeho skupina narazí během útěku z Alexandrie na problémy, když k nim nečekaný zvuk příláká chodce. Následky jsou fatální.

sk
14.2.2016
13 740 000
44 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Seth Hoffman
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Steven Yeun (Glenn Rhee), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Michael Cudlitz (Abraham Ford), Lennie James (Morgan Jones), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Alanna Masterson (Tara Chambler), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), … 

Obsah:

Daryl se o skupinu rychle postará raketometem a s Abrahamem a Sashou pokračují do Alexandrie. Rick a ostatní se snaží proklestit si cestu přes chodce, když Sam zpanikaří a chodci ho sežerou, následně roztrhají i Jessie. Ron chce ve vzteku zabít Ricka, ale Michonne ho propíchne mečem, Ron však ještě stihne vystřelit a trefí Carla do oka.

Owen a Denise míří ven, ale pak je Owen pokousán, když zachrání Denise. Ona ho chce vzít na ošetřovnu a amputovat mu ruku, ale pak ho zabije Carol. Deanna mezitím vychází ze svého pokoje a nehodlá se vzdát bez boje. Začne zabíjet chodce, než ji sežerou. Rick zanese Carla na ošetřovnu, kde se ho Denise snaží zachránit, a pak si jde vybít zlost na chodcích a začne je masakrovat. Ostatní se k němu přidávají.

Venku se Glenn a Enid dostanou do obklíčení chodci, když se objevuje Daryl s Abrahamem a Sashou a zachrání je. Poté zabijí všechny chodce. Druhý den sedí Rick u Carla, který je v bezvědomí, a vypráví mu o nové budoucnosti.

Trailer k deváté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Haras

Naprosto famozní epizoda. Jedna z nejlepších a možná i nejlepší.

2.10.2022 | 13:04:26
Robinson

Jeden z Top dílů seriálu vůbec.

7.7.2021 | 3:03:49
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito Jessie že si na ni chodci pochutnali myslel jsem že by to s Rickem mohli dat dorhromady ale musim řict že Ron si to zasloužil že ho snědli a že Carl bude bez oka na to jsem zvědav a jsem zvědav jak to ted bude v komunitě jinak Carol byla dobra když toho vlka sejmula a Morgan taky jak ho pak dorazil a Daryl na začatku s tim RPG byl dobry jak sejmul ty motorkaře.

redaktor
1.12.2020 | 22:36:41
Milano33

Tak to bola ale epická jazda! To všadeprítomné napätie, ktoré sa nieslo celou epizódou, sa dalo priam až krájať. Nechýbali tu ani šokujúce úmrtia a nečakané zvraty. Bitka bola grandiózna, akčné sekvencie boli úchvatné a naozaj dosť krvavé, čo len dodávalo na celkovej autentickosti. Chudák Carl, ozaj mi ho je ľúto, že prišiel o oko, ale hlavné je, že prežil. Glennova vôľa zachrániť Maggie za každú cenu bol ozaj obetavý čin a úplne ma dojala. A keď už išlo do tuhého, skoro nastala chvíľa, že by položil život za svoju lásku. V tom momente prišiel Abraham a Sasha v ich plnej paráde a roztrielali zombies na padrť. A Daryl, ten to pekne vymyslel s tým ohňom. Vďaka ohňu sa z tejto bitky vykľula obdivuhodná podívaná po svetelnej stránke, ten kontrast tmavej noci a žiarivého ohňa. Postva pre oči.

15.4.2020 | 23:48:28
Marcus Flavius

pěkná podívaná :D

15.4.2020 | 20:41:45
ori

Jedna z najlepších častí celého seriálu.

webmaster
9.10.2019 | 22:30:15
rychlej

Hodně dobrej díleček…

1.11.2017 | 11:20:18
martin99cz

Pro mě asi nejlepší díl vůbec!

23.10.2017 | 20:12:22
Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

nemám slov, opravdu parádní midseason premiere, hodně brutální, hodně chodců, všechny hlavní postavy, no co víc si přát, 100%.

Bukyna222

nemám slov tuhle epizodu si budu pouštět pořád a pořd do kola

29.6.2017 | 21:29:31

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama