The Walking Dead (Živí mrtví) Morgan Jones

Morgan Jones

Morgan Jones

Rickův zachránce, bez kterého by Rick pravděpodobně nepřežil.

Sezóny 6
2010 - 2018

Po vypuknutí apokalypsy Morgan sebral svou ženu Jenny a svého syna Duana. Plánovali uprchnout do Atlanty a hledat vojenskou ochranu. Cestou ale Jenny napadli chodci. To je přimělo zastavit v Rickově městě, kde Jenny umřela. Pouze dočasně. Stal se z ní chodec jako z ostatních nakažených. Morgan se se synem zabarikádoval v opuštěném domě, kde se v něm i přes zhroucení celého světa snaží udržet základní věci jako gramatiku a modlitbu před jídlem. Oba jsou zdrceni ze ztráty Jenny, která se v noci k domu pravidelně vrací.

Když se rozchází s Rickem, tak si slíbí, že se zase potkají, jen co se Duane naučí střílet. Morgan Ricka varuje, že chodci jsou sice jako jednotlivci zvládnutelní, ale že když jich je více a mají hlad tak by si Rick měl radši dávat pozor.


Rick se stále s Morganem spojuje pomocí vysílačky, ale Morgan mu nikdy neodpoví, proto dlouhou dobu nevíme, co se s ním stalo.

Když se Rickova skupina usadí ve vězení, tak shánějí po okolí zásoby. Čirou náhodou potkají Morgana, který už ale není tím člověkem, kterým býval. Je z něj pomatenec jako tehdy z Ricka. Začne také tvrdit, že jeho syn Duane je mrtvý. Rick jej prvně sváže aby se uklidnil, ale později jej uvolní z pout a odchází od něj. Opět dále nevíme, co se s Morganem stalo.

Morgan Jones je…

  • manželem Jenny Jones (†)
  • otcem Duanea Jonese

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeriTerinelerinel

Možná bych ho neměla hodnotit v TWD, ale ve FTWD, ale stejně mu tu musím zvednout hodnocení. Momentálně se hodně zlepšil. :) Pokud bude udržovat rozum v rovnováze, nebude sluníčkář ani úplný psychopat, ale bude vědět kdy musí zabíjet a kdy ne tak bude v poho.

25.2.2021 | 12:58:02
sonulle

Nikdy jsem jeho navalům šílenství nepřišla na chuť. Z nostalgie z první série 42%. Potom co jsem viděla zbytek jeho příběhu v TWD, tak zvedám na 80%. Ke všemu Lennie je skvělý herec.

19.2.2021 | 11:28:38
BlackSquirrel

Na začátku byl fajn, potom je nechtěl zabijet protože každej život je podle něho vzácnej. Potom už byl zas moc mimo, že málem zabil i Daryla jak byl mimo..

19.8.2020 | 14:46:13
ori

Skvelá komplexná postava so skvelým príbehom.

redaktor
11.10.2019 | 22:36:28
LubíkIP

Už od prvního dílu je boží trochu ke konci twd to přestal dávat psychicky, ale pořád super postava.

10.4.2019 | 18:03:28
S.T.A.L.K.E.R.

Kašlu na to, co si o něm myslí všichni ti rádoby znalci tohoto seriálu. Morgan je úžasná postava. Jeho výkyvy názorů a mentálního rozpoložení jsou koření pro děj. FTWD taky postavil na nohy a já doufám, že se brzy vrátí zpět do TWD. I když Morganův návrat do společnosti bez Ricka bude dost smutný.

4.4.2019 | 12:02:32
Tralery

jediné, co si na něm cením, je jeho a Carol dějová linka v 6.řadě – naprosto skvělý kontrast a vývoj.

15.11.2018 | 10:17:54
KajinekCZE

Debil pomatenej nesnášim ho a ještě sním zkazí i FEAR ach jo

10.4.2018 | 15:47:39
Cherry1824

V 1. sérii to byl borec! Dala bych mu těch 80% s parádou. Bohužel 6. série mě donutila tak neučinit. Moralizování by mi až tak nevadilo. Co mě však vadí je ta jeho přehnaná láska a mír. Z 90% to vedlo ke zkáze. Jestli se sebou rychle něco neudělá, nemusel by dopadnout dobře. ** ** Po shlédnutí 7. série zůstává můj názor stále stejný.

13.8.2017 | 21:16:06
Břetislav

100 % za jeho skilly s tyčkou a „All life is precious“.

4.2.2017 | 12:09:08

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás