The Walking Dead (Živí mrtví) Morgan Jones

Morgan Jones

Morgan Jones

Rickův zachránce, bez kterého by Rick pravděpodobně nepřežil.

Sezóny 6
2010 - 2017


Po vypuknutí apokalypsy Morgan sebral svou ženu Jenny a svého syna Duana. Plánovali uprchnout do Atlanty a hledat vojenskou ochranu. Cestou ale Jenny napadli chodci. To je přimělo zastavit v Rickově městě, kde Jenny umřela. Pouze dočasně. Stal se z ní chodec jako z ostatních nakažených. Morgan se se synem zabarikádoval v opuštěném domě, kde se v něm i přes zhroucení celého světa snaží udržet základní věci jako gramatiku a modlitbu před jídlem. Oba jsou zdrceni ze ztráty Jenny, která se v noci k domu pravidelně vrací.

Když se rozchází s Rickem, tak si slíbí, že se zase potkají, jen co se Duane naučí střílet. Morgan Ricka varuje, že chodci jsou sice jako jednotlivci zvládnutelní, ale že když jich je více a mají hlad tak by si Rick měl radši dávat pozor.


Rick se stále s Morganem spojuje pomocí vysílačky, ale Morgan mu nikdy neodpoví, proto dlouhou dobu nevíme, co se s ním stalo.

Když se Rickova skupina usadí ve vězení, tak shánějí po okolí zásoby. Čirou náhodou potkají Morgana, který už ale není tím člověkem, kterým býval. Je z něj pomatenec jako tehdy z Ricka. Začne také tvrdit, že jeho syn Duane je mrtvý. Rick jej prvně sváže aby se uklidnil, ale později jej uvolní z pout a odchází od něj. Opět dále nevíme, co se s Morganem stalo.

Morgan Jones je…

  • manželem Jenny Jones
  • otcem Duanea Jonese

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cherry1824

V 1. sérii to byl borec! Dala bych mu těch 80% s parádou. Bohužel 6. série mě donutila tak neučinit. Moralizování by mi až tak nevadilo. Co mě však vadí je ta jeho přehnaná láska a mír. Z 90% to vedlo ke zkáze. Jestli se sebou rychle něco neudělá, nemusel by dopadnout dobře. ** ** Po shlédnutí 7. série zůstává můj názor stále stejný.

13.8.2017 | 21:16:06
Břetislav

100 % za jeho skilly s tyčkou a „All life is precious“.

4.2.2017 | 12:09:08
Pepal81

Jeho postava zažívá mnoho zvratů. Líbil se mi na začátku, když se potkal poprvé s Rickem. Štvalo mě pak, jak se pomátl a zabíjel z pomatenosti všechny a všechno. Jeho návrat po několika sériích byl pro mě dost šokující. Jeho aktuální umění s tyčí je brilantní, tímto je jedinečný. Za mě 80 procent.

20.12.2016 | 0:36:21
Danules

chudák pomatenej.Když tak prosil Ricka at ho zastřelí, měl to udělat…další Rickovo špatné rozhodnutí a za které někdo umřel.Jak říkal Carl vždycky někdo umře když se rozhodneš…

3.12.2016 | 8:27:05
Kolis

TOP

24.10.2016 | 13:57:20
Quintus Dias

Ten mi pije krev

22.8.2016 | 21:24:45
Divoženka

Snad se probere a nebude pacifista přes mrtvoly svých kámošů. Na druhou stranu chápu, jak ke svému postoji došel. Bude on a Carol hrát po uvěznění Rickovy skupiny Neganem roli při jejich osvobození? Doufám …

29.4.2016 | 23:14:54
hoolio88

Tak tohohle chlápka nemusim. Nejdřív to byl zbabělec, co nedokázal včas zabít vlastní proměněnou ženu, kvůli čemuž umřel jeho syn, pak se z něho stal magor, který chtěl pro změnu zabít každýho na potkání, a teď je z něj pacifista… Ať tak nebo onak, jeho chování pro ostatní lidi vždycky znamená nebezpečí.

20.4.2016 | 15:58:45
Ruthren

Zde máte milý přátelé důkaz, jak dokáže být přehnaný humanismus na škodu :-) mám tuto postavu rád, ale spoustu lidí kvůli jeho hlouposti ještě zařve. Tihle lidé jsou nejvíce nebezpeční, uvidíte sami.

15.2.2016 | 19:07:47
Jirkason

Morgan mění chování jako boty. Nejdřív nedokáže zabít zombie manželku, pak zabíjí všechny na potkání, pak je zase mírumilovný, že by mouše neublížil. Jedno je ale jisté, to jeho motto " všechen život je vzácný " pěkně zavařuje Alexandrii. Brzy na to doplatí.

12.2.2016 | 0:30:05

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás