The Walking Dead (Živí mrtví) Glenn Rhee

Glenn Rhee

Glenn Rhee

Mladý, rozumný a vynalézavý muž, který je ochoten riskovat. Drží se Rickovy skupiny a hlavní sympatie má pro Maggie.

Sezóny 7
2010 - 2016

Glenn se potká s Rickem v Atlantě, kde je s malým týmem přeživších pro zásoby. Je si velmi dobře vědom toho, jak jsou takové mise nebezpečné, ale je ochotný riskovat. Dříve se živil doručováním pizzy, což mu dalo znalost všech zkratek v Atlantě.

Glenn je důležitou částí skupiny obzvláště, když jsou ostatní zdrcení tragédií. Když jde skupina směrem od Atlanty, tak Glenn s nimi také jede. Cesta je shodou náhod zavede na farmu Hershela Greena, který je na čas nechá na svém pozemku. Zde se Glenn seznamuje s Hershelovou dcerou Maggie.


Glenn si Maggie oblíbí a ona jeho také. Začnou se čím dál více sbližovat a Glenn už si bez Maggie nedokáže představit život. Maggie si později všimne, že je Glenn využíván na samé nebezpečné akce, proto mu domluví, ať si nenechá od ostatních neustále rozkazovat.

Glenn Rhee je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Glenn byl super. Nezasloužil si umřít, ne takhle! Zachránil Ricka a celkově pomáhal skupině. Byl už několikrát na pokraji smrti – Studna, věci, které potřebovala BLBÁ LORI, ten kanál, potom jak šel s Rickem ven (myslím teď to první patlání krví chodců) a prostě mnohokrát to vypadalo, že zemře. Glenn, který tam byl od úplného začátku zemře svojí chybou :( I přesto, že ho netěšilo zabíjet lidi ve spánku. Chudáček tak strašně trpěl!! Tam mě Negan dost naštval, když ho tam nechal tak dlouho trpět!! Glenn není úplně moje nejoblíbenější postava, ale dám 80%, protože si to zaslouží. Byl hodný, chytrý a vtipný, když si dal skleničku alkoholu. :)

4.4.2021 | 18:13:24
Whitewolf114

Ze začátku jsem ho měla víc ráda. Byl to takový ten roztomilý, upřímný a optimistický typ, který dokázal improvizovat za pochodu a s nikým se nehádal. Postupem času dost zvážněl, ale i tak mi na něm záleželo. Byl moc hodný a bez něj by tenkrát Rick možná zemřel v tom tanku, takže i za to jsem mu moc vděčná. Je strašný, jak nakonec dopadl. Tohle si rozhodně vůbec nezasloužil!! Chudák tušil, že to nedopadne dobře a nedopadlo. Nikdy nezapomenu. To on s Rickem a Morganem to celé začali.

4.4.2021 | 18:03:18
Marcus Flavius

Už na začátku když pomohl tomu blbcovi z tanku jsem si ho oblíbil,byl u všeho podstatného, je to Jediná postava ze všech co přežila i v náročných situacích, ať už je to věznice,zajetí guverérem, jeho skoro smrt s Nicholasem, nebo jak bránil Magii v Alexandrii, nikdy se neobrátil zády k jiným postavám, Rick obětoval hodně lidí z Alexandrie, Glenn se je snažil do začátku bránit a skoro pro ně umřel(Nicholas scéna) Jeho smrt byla hodně emotivní a dost mě to vzalo(brečel jsem jak malej kluk) Byl to velký borec a kdyby neumřel věřím, že by po smrti Ricka byl vůdcem on.Jeho smrt byla a je pro seriál velká škoda.

7.3.2021 | 17:50:13
TeriTerinelerinel

Ze začátku byl fakt dobrej! Jak řekla Maggie, to Glenn to všechno začal, ale taky musí všechno jednou skončit. Obzvlášť když už potom neměl co nabídnout. Nebavilo mě se koukat na cukrování Gleggie. Jeho smrt byla tragická, ovšem taky byla nezbytná aby se posunul děj na vyšší level a dostali prostor zajímavější postavy. Nechť odpočívá v pokoji!

21.2.2021 | 13:42:36
Knowho

Rest in peace glenn, rest in peace :(

2.2.2021 | 13:24:45
.

Neutralni postava mel jsem ho celkem rad, ale pak uz to nebylo ono, ale furt usel a nechapu jak ho mohli zabit potom vsem

20.10.2020 | 16:18:58
DC Expert

Už si ho ani nepomatuju!

6.10.2020 | 18:50:02
Milano33

Fantastický! Jedna z najlepších postáv celého TWD. Neskutočne mi bolo ľúto, akou krutou smrťou musel zomrieť :'(.

7.5.2020 | 0:57:54
vp1998

Glenna jsem měla neskutečně ráda, spolu s Darylem a Rickem byl v mých top 3. Narozdíl od Daryla a Ricka Glenn nikdy neměl slabou chvilku, vždy věděl, co je třeba udělat a uměl si zachovat chladnou hlavu. S Maggie se krásně doplňovali, dokud oba žili, měli důvod dělat svět lepším místem. Teď bez Glenna je Maggie jen věčně mračící se fůrie, které ani to dítě nedokáže dodat energii do života. Jeho odchod byl pro mě veliká rána, obzvlášť po tom, co jsem po jeho skoro smrti dostala opět naději.

19.4.2020 | 18:03:07
23A

Během 5 a 6 serie už to nebylo ono

9.4.2020 | 20:28:23

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás