The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Paul Rovia

Paul Rovia

Tajemná, rozumná postava s přezdívkou Ježíš.

Sezóny 4
2016 - 2019

Paul Rovia patří mezi nejtajemnější postavy celého seriálu. Nikdo neví, co dělal před apokalypsou. Přezdívá se mu Ježíš, protože svým vzhledem připomíná samotného Ježíše Krista. Je znalý v kapsářství a eskapologii. Zároveň ovládá několik bojových umění.

Po vypuknutí apokalypsy se Ježíš přidal k zemědělské kolonii Hilltop. Zde se stal součástí nově vzniklé komunity, která se zaměřuje především na zemědělskou produkci. Zároveň se spřátelil s místním vůdcem Gregorym, o kterém ví, že není zrovna poctivý.


Ježíš je kladná postava, která nevyhledává násilí. Snaží se vše vyřešit za pomoci svého rozumu a důvtipu. Nikdo nemá problém ho oslovovat jako Ježíš.

V komiksové předloze se tato postava vyskytuje pod jménem Paul Monroe. V seriálu Ježíš dostal jiné příjmení, aby si ho fanoušci nepletli se členy rodiny Monroeů, kteří se nachází v Alexandrii.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Na začátku jsem málem umřela smíchy :D chybí mi chlapák jeden.

19.8.2020 | 22:38:29
Milano33

Epický! :D

7.5.2020 | 1:03:42
Ponine94

Skvělý, i když je pravda, že se na něj moc nezaměřili. Rozhodně by si zasloužil víc prostoru a větší rozvoj. Každopádně ho mám hodně ráda a jeho smrt mě šokovala a obrečela jsem to.

11.4.2020 | 23:16:09
MarmeládaSnědlasviště

Zrovna když jsem si tu postavu zamilovala :(

20.2.2020 | 10:22:30
ori

Skvelá postava, avšak strašne nevyužitá, oproti komiksu dostával minimum priestoru. Veľká škoda.

webmaster
14.10.2019 | 10:29:41
LubíkIP

Moudrý to člověka a zábavný :)

10.4.2019 | 18:11:45
S.T.A.L.K.E.R.

Na tom hřbitově měl raději zemřít Aaron. Ježíš bude hodně chybět. Skvělá postava.

4.4.2019 | 12:15:39
Gaffík

RIP no (=

19.3.2019 | 23:21:10
sonulle

Charismaťák jako blázen, badass gay, ale scénáristé mu dali prostor jen na začátku, i tak mi přijde jako nadhodnocená postava 60% je více než dost.

31.1.2019 | 12:17:46
Tralery

stejně jako Aaron a Enid :D

  • jediný okamžik, kdy byl zajímavý, byl při jeho představení. Nicméně poslední tři roky ho tvůrci drží naživu jen proto, že je naživu i v komikse (a proto, že se později má dát dohromady s Aaronem). A takhle se z postav stává přítěž. Jesus, Aaron a Enid by měli sakra rychle po tolika letech nic nedělání dostat něco na práci, a nebo být co nejrychleji odepsáni, aby přestali tahat kvalitu série dolů. Dva z těchto tří bych tak či tak odrovnal, aby ostatní, potenciálnější postavy měly více prostoru.

Update: My o vlku… ;)

28.11.2018 | 10:23:13
1

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama