The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Paul Rovia

Paul Rovia

Tajemná, rozumná postava s přezdívkou Ježíš.

Sezóny 4
2016 - 2019

Paul Rovia patří mezi nejtajemnější postavy celého seriálu. Nikdo neví, co dělal před apokalypsou. Přezdívá se mu Ježíš, protože svým vzhledem připomíná samotného Ježíše Krista. Je znalý v kapsářství a eskapologii. Zároveň ovládá několik bojových umění.

Po vypuknutí apokalypsy se Ježíš přidal k zemědělské kolonii Hilltop. Zde se stal součástí nově vzniklé komunity, která se zaměřuje především na zemědělskou produkci. Zároveň se spřátelil s místním vůdcem Gregorym, o kterém ví, že není zrovna poctivý.

Ježíš je kladná postava, která nevyhledává násilí. Snaží se vše vyřešit za pomoci svého rozumu a důvtipu. Nikdo nemá problém ho oslovovat jako Ježíš.

V komiksové předloze se tato postava vyskytuje pod jménem Paul Monroe. V seriálu Ježíš dostal jiné příjmení, aby si ho fanoušci nepletli se členy rodiny Monroeů, kteří se nachází v Alexandrii.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

jedna s nejlepších postav a zase umře, u pár postav mi vadilo že umřeli a on do té skupiny patří…

16.5.2023 | 21:20:48
Haras

Důkaz toho že tvůrci TWD občas nevyužijou některé postavy s velkým potenciálem. Strašná škoda že umřel. Chybí mi, byl to borec.

23.9.2022 | 13:24:32
Dryx cz

Na víc se ukázal i ve hře Walking dead 3 sezóna. Viz cz let's play https://m.youtube.com/watch?…

26.6.2022 | 15:54:08
BlackSquirrel

Na začátku jsem málem umřela smíchy :D chybí mi chlapák jeden.

19.8.2020 | 22:38:29
Milano33

Epický! :D

7.5.2020 | 1:03:42
Ponine94

Skvělý, i když je pravda, že se na něj moc nezaměřili. Rozhodně by si zasloužil víc prostoru a větší rozvoj. Každopádně ho mám hodně ráda a jeho smrt mě šokovala a obrečela jsem to.

11.4.2020 | 23:16:09
MarmeládaSnědlasviště

Zrovna když jsem si tu postavu zamilovala :(

20.2.2020 | 10:22:30
ori

Skvelá postava, avšak strašne nevyužitá, oproti komiksu dostával minimum priestoru. Veľká škoda.

webmaster
14.10.2019 | 10:29:41
LubíkIP

Moudrý to člověka a zábavný :)

10.4.2019 | 18:11:45
S.T.A.L.K.E.R.

Na tom hřbitově měl raději zemřít Aaron. Ježíš bude hodně chybět. Skvělá postava.

4.4.2019 | 12:15:39

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama