The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S07E07: Sing Me a Song

S07E07: Sing Me a Song

Zatímco vidíme více ze Svatyně a světa Spasitelů, tak členové Alexandrie hledají zásoby.

cz sk
4.12.2016
10 480 000
1 hodina 3 minuty

Základní info:

Režie: Rosemary Rodriguez
Scénář: Angela Kang, Corey Reed
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Austin Nichols (Spencer Monroe), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), Christine Evangelista (Sherry), Ann Mahoney (Olivia), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Carl byl dobry jak si to nakračel přimo do zakladny k Neganovi a to jak vyřidil jeho dva chlapi a on to jen tak přešel tak to jsem nečekal že ho nepotresta ale musim řict že to jak chtěl at zazpiva pisničku tak to nemělo chybu a to jak potom přišel Negan a pochoval si Judith tak to nemělo chybu ten jeho vyraz a jsem zvědav na Daryla jestli utekl.

3.12.2020 | 15:28:50
Milano33

No tak Negan opäť naprosto válí! A očivdne Carlovi moc nevyšlo to, o čo sa pokúšal. Ale sranda bola sledovať Negana a Carla pokope, užili si spolu naozaj kopu času.

19.4.2020 | 23:59:08
ori

Super, scény s Neganom sú proste skvelé.

webmaster
10.10.2019 | 12:04:24
Sheeku

Negan mě prostě nebaví. Ještě když ho hraje otec kluků ze Supernatural :D

1.8.2019 | 12:03:35
Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

po minulé epizodě parádní epizoda, ta scéna s tou žehličkou byla děsivá a krutá, Negan je fakt magor, ale jinak 100%.

Patrick, Rick - the walking dead

minulá epizoda hodně nudná, ale tahle byla skvělá, a konečně jsme se mohli po dlouhé době podívat, jak se vede Rickovi. 100%.

Rick, PatRick

po minulé epizodě, zase skvělá epizoda, brutální scéna s žehličkou. a jsem dost rád, že jsme viděli zase Ricka, 100%.

4.3.2017 | 20:28:19
The Walking Dead - Rick

skvělá epizoda, brutální scéna z žehličkou. konečně jsme po dlouhé době viděli Ricka. za tuto epizodu 100%.

19.2.2017 | 16:57:47
Geek

Je fakt že před mid-finále jsem asi čekal nějaký větší spád, ale úplně černě to taky nevidím. Hlavní plus je v tom, že pomalu zjišťujeme jak to u Negana vlastně chodí, a tohle poodkrývání hierarchie mě baví. Nové postavy, protože o nich ještě moc nevíme, taky. Daryl zatím pořád jen tiše trpí a nezbývá než doufat že se brzo dočká příležitosti trochu se předvést. S Rositou tak úplně nesouhlasím, je možná ‚otravná‘, ale to jak si houževnatě jde za svým, i její motivace, jsou pochopitelné a její postava mě jako jedna z mála momentálně opravdu baví a zajímá. Navíc právě její linie s Eugenem může být pro další dění a konflikt s Neganem rozhodující – což se rozhodně o všech říci nedá.

12.2.2017 | 23:07:46
aslavey

Mi kurva vysvětlete, proč toho zasranýho fakana nesejmul? Carl je nejdebilnější postava, kterou kdy kdo vymyslel. Fakt ho nesnáším. Je to prostě idiot.

28.12.2016 | 21:23:56

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama