The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Sophia Peletier

Sophia Peletier

Dcera Carol Peletier, která se ztratí na cestě z Atlanty.

Sezóny 2
2010 - 2011

Sophia měla zřejmě těžké dětství, protože její otec Ed byl surovec, který fyzicky napadal její matku Carol. Svou matku měla vždycky ráda, proto se často nachází v její blízkosti.

Po vypuknutí apokalypsy se vydává se svými rodiči do Atlanty, kde má být bezpečná zóna. Není tomu tak, proto se přidávají ke skupině přeživších kousek od Atlanty. Zde se poznává s Carlem Grimesem, se kterým se skamarádí a často si s ním hraje. Když skupina opouští Atlantu, tak se na jedné z dálnic ztratí a všichni ji hledají.

Jak pro všechny mladé děti, tak i pro ni je těžké se orientovat v tomto novém a těžkém světě, kde na každém rohu číhá velké nebezpečí.

Sophia Peletier je…


Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Momin

nejhorší postava ever

19.9.2021 | 21:56:54
TeriTerinelerinel

Hned mi bylo jasný že to nemůže přežít, přesto to byl celkem šok když jsem jí uviděla mrtvou. :O

27.3.2021 | 11:38:54
Marcus Flavius

Děti v apokalypse jsou prostě problém, nepočkala -zemřela..to je celý.

7.3.2021 | 18:46:09
BlackSquirrel

Rick jasně řekl " počkej tady dokud se nevrátím, pokud se nevrátím uteč a at máš slunce na levém rameně" on odešel a ona hned vylezla. Už byla dost velká na to aby to pochopila, dávám 40% protože byla dítě ale i tak…

7.2.2021 | 22:24:17
David525

Tak takáto nevýrazná postava sa nedá nejako extra ohodnotiť. :D Ale mohla prežiť, bolo by zaujímavé sledovať jej vývoj v seriáli.

Jediné, kvôli čomu sa aspoň trocha v seriáli jej meno zvýraznilo, bolo kvôli tomu, že ju všetci hľadali. Ale to je tak všetko. :D

1.4.2020 | 16:12:31
ori

Nič moc, celkom šok na to že sa dožila konca komiksu.

webmaster
11.10.2019 | 13:00:04
LubíkIP

Neměla moc prostor no..... Jinak je to teď hezká baba :)

10.4.2019 | 19:27:57
S.T.A.L.K.E.R.

Byla důležitá pro příběh. Bez ní by nebyla farma. Ale jinak nezajímavá.

4.4.2019 | 13:08:17
modrinka

Postava mě nijak neoslovila.

28.12.2018 | 17:27:22
Danules

Holčina měla smůlu že její matka si ji nedržela u těla , v takopvé době bych se od holky nehla ani na krok.Všude se mnou.To je ochrana dítěte.No a její nejhorší smůla byla že ji šel zachranovat pitomec Rick. Mohl ji v klidu čapnout místo keců za ruku a tahnout ji lesem udělat si menší okruh , utíct jim a vrátit se k ostatním. Jen to oběhnout.Ale neopouštět ji. Mohli to zvládnout uplně v pohodě.Blb se rozhodl ji tam nechat a utíkat a padat ..to byl její konec.Pak ji bohatýrsky zastřelil do kebule.On si vůbec na postoje potrpěl.Pak když došlo ke střetu vždycky dostal do držky.

3.12.2016 | 8:55:28
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama