The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Ezekiel Sutton

Ezekiel Sutton

Pracovník zoo, ze kterého se stal král.

Sezóny 5
2016 - 2022

Ezekiel původně pracoval v zoo a příležitostně vystupoval v divadlech, kde většinou hrál nějaké krále. V zoo jednoho dne došlo k incidentu, kdy tygřice jménem Shiva spadla ve svém výběhu do jámy, ve které si zlomila nohu. Lékaři sice byli na cestě, ale než by se k ní dostali, tak by Shiva zemřela, a proto Ezekiel skočil za Shivou do jámy a zavázal jí svým tričkem nohu. Tímto činem ji zachránil a Shiva mu to nikdy nezapomněla.

Když vypukla apokalypsa, tak Ezekiel běžel do zoo, kde byl poslední tvor na světě, který mu byl blízký – Shiva. Uvázal ji k řetězu a cestoval s ní krajinou. Když došel do jedné osady, tak z něj místní lidé udělali svého krále, protože respektovali někoho, kdo si dokáže ochočit tygra. Ezekiel tuto novou roli přijal, stal se králem a vedl kolonii přeživších, která dostala název Království.

Ezekiel vedl svou kolonii v dobrém duchu, ale jednoho dne došlo k tragédii, kdy zemřelo osm strážců. Ezekiel se rozhodl, že už nebude riskovat lidské životy, a proto se následně dohodl se Spasiteli na míru. Dohoda zněla, že Spasitelé budou chránit Království, když jim Království bude odvádět jídlo.

Ezekiel je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jako snílek mi občas leze na nervy, ale i tak ho mám rád. Jsem hlavně strašně rád, že nedopadl jako v komiksu. Snad vydrží co nejdéle a bude mít zase důležitou roli.

Po konci seriálu mu to přeji a jeho konec byl skvěle zasloužený. Král je mrtvý, ať žije guvernér.

5.2.2023 | 19:20:13
milwa111

Mám ho moc ráda. Je milý, empatický a současně je to bojovník. A má moc laskavé oči.

6.4.2021 | 14:39:34
TaLu

Charakter. Prostě král. V srdci určitě. Ideál sjednocené společnosti mu věřím. Jeden z nejlepších účesů seriálu zvyšuje hodnocení. :o)

10.10.2020 | 18:31:19
ori

Ezekiela mám veľmi rád, najmä vďaka jeho optimizmu. Taká postava tam dlho chýbala.

webmaster
14.10.2019 | 22:38:26
LubíkIP

Strašně pozitivní charakter a moc se mi líbí.

10.4.2019 | 18:15:40
zukatoka02

Je to frajer. Jeho postava mě neuvěřitelně baví.

9.2.2019 | 22:40:45
sonulle

Království mám ráda a lidé jako Jerry, Ezekiel do toho všeho světa pragmatismu a cynismu vnáší jiný rozměr lidskosti a celkem baví, v 8. sérii mě Ezekiel těmi proslovy irituje,ale to celá osmá série. Taky je hezký protiklad racionalitě své manželky, jen mě zajímá, jestli ví, že jeho žena po večerech upaluje Spasitele?

31.1.2019 | 13:31:10
Tralery

ze začátku to byl můj favorit, ale už by konečně mohl začít něco dělat. Fingers crossed u 9. řady.

15.11.2018 | 10:42:06
Harleys

Docela fanatik ale jinak dobrý člověk který má srdce! Bylo mi strašně líto Shivy… ale komu ne že?

15.9.2018 | 15:57:30
rychlej

Otravný blábolil s digitálním tygrem…

1.6.2018 | 15:05:59
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama