The Walking Dead (Živí mrtví) starší Henry

starší Henry

starší Henry

Mladý člen Království, který se chce stát kovářem.

Sezóny 2
2018 - 2019

Henry se již delší dobu nachází v komunitě zvané Království, kde pomáhá udržovat toto místo. Během jeho pobytu si ho adoptovali král Ezekiel a Carol, kteří ho již delší dobu považovali za svého syna. Henry s tím souhlasil, protože i on sám je považoval za své rodiče.

Kvůli špatnému stavu Království se chce Henry přesunout na Hilltop, kde by stal kovářem. Pak by mohl dopomoci svému domovu k řádné obnově. Jeho otec ho původně nechce pustit, ale nakonec mu to dovolí, přičemž jeho matka Carol ho doveze na Hilltop.


Henry se chtěl na Hilltop dostat kvůli kovářství, ale také chtěl vidět Enid, která se mu líbí. Po zjištění, že chodí s Aldenem, se začne poflakovat s místními výrostky, kteří ho brzy dostanou do problémů.

V průběhu deváté řady byla tato postava přeobsazena. Informace k původnímu Henrymu naleznete v profilu postavy, kterého hrál jiný herec.

starší Henry je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Síce bol trochu naivný, ale aspoň mohla pokračovať komiksová linka Carla. Jeho smrť som však fakt nečakal.

14.10.2019 | 22:35:49
LubíkIP

Nebyl to vůbec špatný kluk jen měl špatné názory.

10.4.2019 | 19:06:15
S.T.A.L.K.E.R.

Bylo to ještě dítě, proto byl takový snílek. Ten vztah jsem mu vážně hodně přál. Ten konec byl vážně krutý. Čekal jsem nějakou ránu, ale tohle?

4.4.2019 | 12:46:32
Rain

I nejnižší hodnocení je vlastně hodně! Otravný slizoun!

2.4.2019 | 17:07:01
MendoCZ

Kurňa, tohle je fakt škoda, mohl tam být dýl :(

25.3.2019 | 20:50:25

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás