The Walking Dead (Živí mrtví) Alden

Alden

Alden

Sympatický a hodný člen Spasitelů.

Sezóny 3
2017 - 2020

Alden je dalším z mnoha Spasitelů, kteří se nachází v okolí Washingtonu. Není známo, co Alden dělal před apokalypsou či kde bydlel, ale ke Spasitelům se dostal čirou náhodou, když zrovna cestoval. Přidal se k nim, protože chtěl mít střechu nad hlavou a plný žaludek, což mu Spasitelé mohli poskytnout.

Zřejmě však nikdy nebyl ve Svatyni, ale pouze v jedné z odlehlých stanovišť. Zde totiž dostal za úkol vybudovat kolem základny oplocení, aby se do jejich sídla nedostali chodci. Alden to udělal a odvedl dobrou práci, protože toto oplocení stojí dodnes.


Když vypukne válka, tak se Alden nachází na odlehlé základně, kde je přepaden jednotkou vedenou Ježíšem. Alden si uvědomí, že proti takové přesile nemá šanci, a proto se vzdá. Zároveň k tomu přiměje i všechny ostatní ze základny. Všichni Spasitelé z této základny jsou následně odvedeni na Hilltop.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tralery

ze začátku dobrý, ale poslední dobou pro něj vymýšlejí vyumělkované příběhy a drží ho v minimálním počtu epizod kolem jen dokud se nevrátí Maggie, aby tak nejspíš navázali na komiks. neměli ho povyšovat tak rychle na hlavní postavu, když plánovali, dát mu rozjezd až o 3 roky později. tudíž špatně napsaná postava.

23.6.2020 | 23:50:45
sonulle

Alden by mohl mít víc prostoru. Těšila, jsem, že se v 10. sérii bude víc prosazovat, jako odpůrce šeptačů. No a ona to Carol všechno slupla pro sebe. Takže to je pořád slušný kluk, který se chvíli štiti Gammy.

16.3.2020 | 10:33:25
ori

Alden je fajn, dobrý človek a sympatický.

redaktor
14.10.2019 | 17:10:37
S.T.A.L.K.E.R.

Nijak zvlášť ho nemusím. Ale je mi ho líto kvůli Enid.

4.4.2019 | 12:29:11
Andie24

Strašně zlatý :)

24.1.2019 | 14:37:50
Zigulík

Snad to přežije, fandím mu :)

26.3.2018 | 18:43:03
Stardos

Nejsympatičtější Spasitel a navíc bych řekl, že ten nejhodnější :)

26.12.2017 | 22:29:32

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás