The Walking Dead (Živí mrtví) Lori Grimes

Lori Grimes

Lori Grimes

Rickova manželka, která se vydává společně se svým synem a Shanem do Atlanty, kde hledají tábor přeživších.

Sezóny 3
2010 - 2013


Lori uvěří, že její manžel – Rick je mrtvý a vydá se s Shanem a se svým synem směrem k Atlantě. Důvěřuje Shaneovi, že udrží ji i jejího syna v bezpečí. Lori se stává utěšitelkou skupiny přeživších. I když je celý jejich svět v chaosu, Lori se snaží udržet jisté morální hodnoty, které ostatním pomáhají vypořádat se s jejich problémy.

Je to velmi ochranářská matka, která se zoufale snaží udržet svého syna v bezpečí. Nedůvěřuje nikomu, kdo se k němu dostane příliš blízko.


Když jela společně se Shanem do Atlanty, tak mu uvěřila to, že Rick v nemocnici zemřel. Proto k Shanovi za jeho skutky začala ještě více věřit a sexuálně se s ním sblížila. Když se Rick z ničeho nic objeví opět živ a zdráv, tak Shanea začne opovrhovat za to, že jí lhal o Rickově smrti a opět se stává Rickovou věrnou manželkou.

Postupem času Rick zjistí, že je Lori těhotná, a není si jistý, čí je to dítě. I tak ale svou manželku nadevše miluje, i když ji to nedává zcela najevo.

Lori Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VelkaBoruvka

Prostě svině

17.10.2017 | 15:12:28
Bukyna222

nepravidelně kritizovaná postava

12.5.2017 | 17:08:34
sarii25

Teď sleduji TWD od první řady, první tři díly a už ji mám plné zuby. Nejde o to podvádění, ona je strašná i tak.

18.2.2017 | 23:17:15
Zigulík

Co bych říkal o ní něco pěkného? prostě mrcha ještě že zemřela tak rychle.

10.2.2017 | 17:57:37
Padzula

Nejhorší postava serialu, od prvního dílu jsem se modlila aby jí už něco sežralo. Protivná, nemastná, neslaná.

30.1.2017 | 11:30:39
Pepal81

Neměl jsem jí rád. Tvářila se pokaždý důležitě, ale její postava neměla moc potenciál. Její smrt měla navíc vliv na pozdější rozvoj Ricka a Carla. V seriálu mi vůbec nechybí.

20.12.2016 | 0:15:05
Brebto

Lori byla trapka. Šoustala po lesích se Shanem, když si myslela že je Rick mrtvej. Tím mě naštvala, já totiž Shane moc rád neměl. Ale ta smrt byla krutá!

3.12.2016 | 13:28:48
Danules

Lori , bože …proč ji Shaen tak miloval to nevím …prostě měl větší srdce než si mysleli on sám. Nechápu jak mohla spát s nejlepším kámošem jejího manžela, tot k jejímu charakteru.A ona moralizovala dál.Ona která odcházela ze světa říká malému klukovi ty to zvládneš , proč ona to nezvládala?? Normální matka se snaží zuby ,nechty držet na živu aby ho mohla co nejdýl chránit.Ona měla být ta silná né Carl. A pak Rickovi několik dílů hrabe a nezajímá ho život jeho dětí.O ty se staral Daryl a skupina.

3.12.2016 | 8:22:16
shanewalsh

Myslím, že Lori si nezaslouží tolik nenávisti.. Kecám, jasně že jo, kvůli ní se pohádali moje 2 nejoblíbenější postavy a zemřel můj milovaný Walsh. Nebyla ničím zajímavá, příjde mi, že jen manipulovala s Shanem a Rickem a totálně jim zničila jejich vztah a tím zabila Shana. Jediné plus, že porodila budoucího člena skupiny.. 20%

24.10.2016 | 21:33:52
Quintus Dias

Ty její stupidní žvásty a celkově její chování mě dost iritovalo. Ale svým způsobem mě její smrt docela zaskočila. Ale bylo mi spíš líto Ricka, než jí.

22.8.2016 | 21:13:22

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás