The Walking Dead (Živí mrtví) Lori Grimes

Lori Grimes

Lori Grimes

Rickova manželka, která se vydává společně se svým synem a Shanem do Atlanty, kde hledají tábor přeživších.

Sezóny 4
2010 - 2018

Lori uvěří, že její manžel – Rick je mrtvý a vydá se s Shanem a se svým synem směrem k Atlantě. Důvěřuje Shaneovi, že udrží ji i jejího syna v bezpečí. Lori se stává utěšitelkou skupiny přeživších. I když je celý jejich svět v chaosu, Lori se snaží udržet jisté morální hodnoty, které ostatním pomáhají vypořádat se s jejich problémy.

Je to velmi ochranářská matka, která se zoufale snaží udržet svého syna v bezpečí. Nedůvěřuje nikomu, kdo se k němu dostane příliš blízko.


Když jela společně se Shanem do Atlanty, tak mu uvěřila to, že Rick v nemocnici zemřel. Proto k Shanovi za jeho skutky začala ještě více věřit a sexuálně se s ním sblížila. Když se Rick z ničeho nic objeví opět živ a zdráv, tak Shanea začne opovrhovat za to, že jí lhal o Rickově smrti a opět se stává Rickovou věrnou manželkou.

Postupem času Rick zjistí, že je Lori těhotná, a není si jistý, čí je to dítě. I tak ale svou manželku nadevše miluje, i když ji to nedává zcela najevo.

Lori Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Takový debil tam ještě nebyl, když nebudeme počítat Jessie. Tamhle jí „umřel“ manžel a hned začne chrápat se Shanem?! Tohle není normální chování na ženskou, která má dítě!! Chudák Carl..kdyby to věděl. Ale teď opravdu, byla to NESKUTEČNÁ KRÁVA. Když Rick zabil Shana, tak ona na něj čumí jak na vraha..jako sorry LORI, ale už by RICK nebyl mezi živými, kdyby to neudělal! A vůbec, nebylo to jen tohle. Tahle ženská srala pořád! Děkuju Maggie, která ji konečně taky jednou seřvala! BRAVO!! Bohužel tenhle debil nedal pokoj ani po smrti! Byla tam zase několik dílů a to už nebyla mezi živými!! Bože díky, že tam už není, protože by Judith byla teď slabá. Naštěstí není a díky komu? Jen díky Michonne! Její smrt mě mrzela trošku jen proto, že u toho musel být Carl. Jinak děkuji. Mám od ní pokoj.

3.4.2021 | 21:19:59
Whitewolf114

Bože, bože a bože. Nic jiného se na to nedá říct. Tahle ženská je jen nevěrná, arogantní a neschopná kráva, která nedokáže nic jiného, než každého komandovat a soudit. Jako co na ni všichni viděli?! Tenhle dement si za celou dobu nedokázal uvědomit, že je apokalypsa a malému Carlovi pomalu nedovolila ani nůž na obranu. Fakt hrozně chytrá. Prý „Ty jsi byl mrtvý. Já nešťastná a sama. Svět se mi zhroutil.“ Opravdu vtipná. Strašný žvásty. Fakt vypadala na pokraji zhroucení no…Rick ji strašně chyběl. Jednou vyjede sama bez dozoru a hned nabourá autem na PRÁZDNÉ silnici. Nejdřív Rickovi našeptává, jak je Shane nebezpečný a pak se ho štítí dotknout, když ho zabil a on musel. Na zabití!! Jednou mi ségra řekla, že si možná oblíbím ji! Velká urážka. Spolu s Jessie největší krávy pod Sluncem.

3.4.2021 | 20:59:30
Marcus Flavius

Shame!!

7.3.2021 | 18:45:24
Ramilie

Všichni ji tady odsuzujete za to, že „podvedla“ svého manžela, zaprvé to nebyla nevěra, za druhé i kdyby, tak co. Já fakt nechápu žebříček hodnot společnosti – odsouzeníhodní jsou krysy typu Milton, zmrdi jako guvernér a podobně. Ale tohle? Nevěděla, kdy a jestli se její manžel vůbec vrátí, jestli přežije do dalšího dne ona sama. Tak prostě chtěla něco, co jí vytrhne z té hrůzy, já jí naprosto respektuju a chápu. Je mi líto, že nemohla vychovávat svoji malou holčičku a být jako opora pro Carla a Ricka. Nebyla to sice má nejoblíbenější postava, ale měla jsem ji celkem ráda.

27.2.2021 | 16:23:50
TeriTerinelerinel

Ke konci už byla celkem v poho, jenom se nehodila absolutně do zombie apokalypsy, takže porodit v pohodě tak by podle mě stejně časem zemřela.

25.2.2021 | 14:04:25
David525

Lori som nejako extra nemusel. Teda ku koncu už mi moc nevadila, ale to už bolo celkom neskoro. A tie problémy, ktoré mal Rick a Shane boli zapríčinené hlavne kvôli Lori. Všetko musela až príliš rozmazávať.

30.3.2020 | 17:04:33
ori

Tak Lori fakt vadila, ale chápem prečo robila to čo robila. Jej smrť však bola naozaj dojemná, bolo to jediný krát čo som mal v tomto seriáli slzy na krajíčku.

redaktor
11.10.2019 | 13:07:25
LubíkIP

Chybí mi :(

7.4.2019 | 12:24:45
S.T.A.L.K.E.R.

Nesympatická herečka a ještě horší postava. Mohla chcípnout dříve, ale aspoň něco. Pochybuji, že pro ni někdo truchlil.

4.4.2019 | 12:14:39
Rain

Ta byla tragická i v Prison Breaku!

2.4.2019 | 16:55:46

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás