The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Lori Grimes

Lori Grimes

Rickova manželka, která se vydává společně se svým synem a Shanem do Atlanty, kde hledají tábor přeživších.

Sezóny 4
2010 - 2018

Lori uvěří, že její manžel – Rick je mrtvý a vydá se s Shanem a se svým synem směrem k Atlantě. Důvěřuje Shaneovi, že udrží ji i jejího syna v bezpečí. Lori se stává utěšitelkou skupiny přeživších. I když je celý jejich svět v chaosu, Lori se snaží udržet jisté morální hodnoty, které ostatním pomáhají vypořádat se s jejich problémy.

Je to velmi ochranářská matka, která se zoufale snaží udržet svého syna v bezpečí. Nedůvěřuje nikomu, kdo se k němu dostane příliš blízko.

Když jela společně se Shanem do Atlanty, tak mu uvěřila to, že Rick v nemocnici zemřel. Proto k Shanovi za jeho skutky začala ještě více věřit a sexuálně se s ním sblížila. Když se Rick z ničeho nic objeví opět živ a zdráv, tak Shanea začne opovrhovat za to, že jí lhal o Rickově smrti a opět se stává Rickovou věrnou manželkou.

Postupem času Rick zjistí, že je Lori těhotná, a není si jistý, čí je to dítě. I tak ale svou manželku nadevše miluje, i když ji to nedává zcela najevo.

Lori Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Momin

netřeba slov

19.9.2021 | 21:48:24
BlackSquirrel

Takový debil tam ještě nebyl, když nebudeme počítat Jessie. Tamhle jí „umřel“ manžel a hned začne chrápat se Shanem?! Tohle není normální chování na ženskou, která má dítě!! Chudák Carl..kdyby to věděl. Ale teď opravdu, byla to NESKUTEČNÁ KRÁVA. Když Rick zabil Shana, tak ona na něj čumí jak na vraha..jako sorry LORI, ale už by RICK nebyl mezi živými, kdyby to neudělal! A vůbec, nebylo to jen tohle. Tahle ženská srala pořád! Děkuju Maggie, která ji konečně taky jednou seřvala! BRAVO!! Bohužel tenhle debil nedal pokoj ani po smrti! Byla tam zase několik dílů a to už nebyla mezi živými!! Bože díky, že tam už není, protože by Judith byla teď slabá. Naštěstí není a díky komu? Jen díky Michonne! Její smrt mě mrzela trošku jen proto, že u toho musel být Carl. Jinak děkuji. Mám od ní pokoj.

3.4.2021 | 21:19:59
Whitewolf114

Bože, bože a bože. Nic jiného se na to nedá říct. Tahle ženská je jen nevěrná, arogantní a neschopná kráva, která nedokáže nic jiného, než každého komandovat a soudit. Jako co na ni všichni viděli?! Tenhle dement si za celou dobu nedokázal uvědomit, že je apokalypsa a malému Carlovi pomalu nedovolila ani nůž na obranu. Fakt hrozně chytrá. Prý „Ty jsi byl mrtvý. Já nešťastná a sama. Svět se mi zhroutil.“ Opravdu vtipná. Strašný žvásty. Fakt vypadala na pokraji zhroucení no…Rick ji strašně chyběl. Jednou vyjede sama bez dozoru a hned nabourá autem na PRÁZDNÉ silnici. Nejdřív Rickovi našeptává, jak je Shane nebezpečný a pak se ho štítí dotknout, když ho zabil a on musel. Na zabití!! Jednou mi ségra řekla, že si možná oblíbím ji! Velká urážka. Spolu s Jessie největší krávy pod Sluncem.

3.4.2021 | 20:59:30
Marcus Flavius

Shame!!

7.3.2021 | 18:45:24
Ramilie

Všichni ji tady odsuzujete za to, že „podvedla“ svého manžela, zaprvé to nebyla nevěra, za druhé i kdyby, tak co. Já fakt nechápu žebříček hodnot společnosti – odsouzeníhodní jsou krysy typu Milton, zmrdi jako guvernér a podobně. Ale tohle? Nevěděla, kdy a jestli se její manžel vůbec vrátí, jestli přežije do dalšího dne ona sama. Tak prostě chtěla něco, co jí vytrhne z té hrůzy, já jí naprosto respektuju a chápu. Je mi líto, že nemohla vychovávat svoji malou holčičku a být jako opora pro Carla a Ricka. Nebyla to sice má nejoblíbenější postava, ale měla jsem ji celkem ráda.

27.2.2021 | 16:23:50
David525

Lori som nejako extra nemusel. Teda ku koncu už mi moc nevadila, ale to už bolo celkom neskoro. A tie problémy, ktoré mal Rick a Shane boli zapríčinené hlavne kvôli Lori. Všetko musela až príliš rozmazávať.

30.3.2020 | 17:04:33
ori

Tak Lori fakt vadila, ale chápem prečo robila to čo robila. Jej smrť však bola naozaj dojemná, bolo to jediný krát čo som mal v tomto seriáli slzy na krajíčku.

webmaster
11.10.2019 | 13:07:25
LubíkIP

Chybí mi :(

7.4.2019 | 12:24:45
S.T.A.L.K.E.R.

Nesympatická herečka a ještě horší postava. Mohla chcípnout dříve, ale aspoň něco. Pochybuji, že pro ni někdo truchlil.

4.4.2019 | 12:14:39
Rain

Ta byla tragická i v Prison Breaku!

2.4.2019 | 16:55:46

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama