Natalie Gold

Natalie Gold

Celé jméno: Natalie Gold
Místo narození: Miami, Florida, USA
Známé projekty: Rubicon, Alpha House, Succession

Datum narození: 17.8.1976 (47 let)

Natalie Gold je americká herečka, která se narodila roku 1976 na Floridě. Herectví se nezačala věnovat žádnou náhodou, soustředila se na něj totiž už během studia na Emerson College. Kariéru odstartovala roku 2001, kdy začala vystupovat v divadlech.

Divadelním rolím se věnuje i nadále, nicméně je známá i díky filmovým a seriálovým rolím. První výraznější roli si střihla v letech 2007–2008 v seriálu The Guiding Light, kde si zahrála Suzie. Následně jsme ji roku 2010 mohli vidět v seriálu Rubicon, kde na sebe upozornila jako Julia Harwell.

Následně střídala jednu roli za druhou, přičemž se objevovala ve filmech i seriálech. Trochu více se zviditelnila díky seriálu Alpha House, kde si v letech 2013–2014 zahrála Katherine Sims. Hned poté se objevila v seriálu The Leftovers, kde ztvárnila Samovu matku.

Roku 2018 se objevila v první řadě úspěšného seriálu Succession, kde si zahrála Ravu Roy. O dva roky později byla obsazena do seriálu The Walking Dead: World Beyond, kde si zahrála vědkyni Lylu Bellshaw.

Jejím manželem je Michael Warner.

Foto: HBO


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead: World Beyond Lyla Belshaw 2020 2021 2

Filtr seriálů