The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

S02E06: Who Are You?

S02E06: Who Are You?

Někdo se zaměří na jednoho člena skupiny, který musí být z nějakého důvodu pod drobnohledem.

sk
7.11.2021
431 000
48 minut

Základní info:

Režie: Heather Cappiello
Scénář: Sinead Daly
Hrají: Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Joe Holt (Leopold Bennett), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Jelani Alladin (Will Campbell), Ted Sutherland (Percy), Pollyanna McIntosh (Anne), Anna Khaja (Indira), Madelyn Kientz (Asha), Abubakr Ali (Dev), Gissette Valentin (Diane Pierce), Lee Spencer (Brody), … 

Obsah:

Doktor Bennet zjišťuje z materiálů, které mu dala Huck, že Občanská republika musela na zničení Omahy a Univerzitní kolonie použít nějaký plyn, a chodci byli pouze krytí. Skupina se rozhodne, že místo útěku zůstanou a pokusí se získat odpovědi. Když Leo zjistí, že je do toho zapletená Lyla, pozve ji na večeři, aby se Huck a Felix mohli vlámat do její laboratoře. Huck jde vypnout generátor, aby se Felix dostal do skladiště, kde najde velké zásoby nějaké chemikálie. Naskočí náhradní generátor a Felix je lapen do pasti, když ho Huck zachrání a dokáže mu, že jim skutečně chce pomoct.

Huck se později setkává s Jadis, která byla pověřena vyšetřováním úniku informací ve výzkumném zařízení, a má podezření, zda ji tajná mise v Omaze nezměnila. Iris pošle Eltonovi a Willovi zprávu do hraniční kolonie, kde se Brody, jeden z obyvatelů, rozhodne přiklonit na stranu Občanské republiky. Will a Dev jdou do Ithacy, aby je varovali, když se objevují vojáci Občanské republiky a zabijí Deva, zatímco Will se dává na útěk.

Trailer k šesté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Malinko se přešlapovalo na místě. Celá hodina o vloupání do laborky. Zbytečně to natahují a neví, co z toho vytlouct. Přitom toto společenství má toho tolik co nabídnout a děj by se dal krásně rozvést. No jo, to by se ale tvůrci museli chytit za palici. Jadis potěšila, už jen ten Rick tomu chybí.

webmaster, grafik
9.2.2022 | 13:01:01
RedRose

Škaredá jak cesta do roboty, ale všichni ji tady rádi vidí, protože je to spojnice na TWD! Fajn beru a díl celkově byl snad poprvé v tomto seriálu dobrý a koukatelný! To je velký pokrok!

Jediné, co mě fakt vytáčí, je ta přechytřelá machna Iris !! Tu fakt fyzicky nesnáším !!

6.2.2022 | 23:17:31
Gaffík

Yep. Tento díl mě super nadchnul. škoda toho předání nakonci…

3.12.2021 | 0:26:58
Whitewolf114

A kde je ta tvoje „cenná vstupenka“ do CRM teď milá Anne? Jsem tak ráda, že tam Anne/Jadis je. Její rozhovor s Huck se tak krásně poslouchal. Nikdy jsem ji nezbožňovala, to ne, ale tenkrát zachránila Ricka, nebýt ji, vykrvácel by, Alexandrie by mu nedokázala pomoct, takže jsem ji vděčná. Teď tu jde o to, kde Rick je a jak na tom vlastně vůbec je? Jinak ostatní taky super…dávám 85%.

3.11.2021 | 19:26:08
barwa.m

Dobrej dílek, konečně zmínka o Rickovy, a jakš takš jsme se dozvěděli časovej rozdíl mezi TWDWB a TWD..

3.11.2021 | 14:55:05
ori

Opäť celkom dobrý diel, nikdy by som si nemyslel že sa na Jadis budem tak tešiť :D

webmaster
2.11.2021 | 18:56:45
Leon

Tak to má být.

2.11.2021 | 18:39:49
zvirka

Zatím nejlepší díl obou řad. Ale dívat se na Jadis/Anne s tím novým účesem, to je fakt jen pro silnější povahy.

2.11.2021 | 16:25:11
Kubey

Celkom dobrý diel, to rozprávanie Jadis o tom, ako sa dostala do CRM bolo fajn, aspoň malá pripomienka na TWD a na Ricka.

redaktor
2.11.2021 | 15:26:43
LeonVI

Stal se zázrak, konečně díl, u kterého jsem neměl nutkání odejít. Pokud by se to takhle zlepšovalo, tak přetrpím i spoustu těch nesympatických postav :D Třeba se dočkám i doby, kdy budu dávat 100% :)

2.11.2021 | 11:43:09
1

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama