The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Brody

Brody

Ustrašený člen rady Hranice.

Sezóny 1
2021 - 2021

Komunita hranice, která se nachází kousek od výzkumné stanice Občanské republiky, je vedena radou, jejíž součástí je vůdkyně Indira. Součástí rady je i Brody, který je v ní už poměrně dlouho. O jeho osobním životě nevíme zhola nic, a tak pro nás představuje velkou neznámou.

Brody si každopádně vždycky vážil spojenectví s Občanskou republikou, a tak je proti každému narušení jejich dohody. Když tedy po letech přijme Indira do své komunity nové příchozí, kteří jsou nepřáteli republiky, zpochybní její vedení. Rada ho však přehlasuje, a tak nováčci zůstanou na Hranici.

Indira však později začne dělat čím dál více přešlapů, a tak se Brody vydá do výzkumné stanice, aby vše naprášil místní velitelce. Anne zaujmou jeho slova o zrádcích, a tak ho chce vyslechnout, ale ještě předtím, než to udělá, ho Huck zabije, protože jí Brody vyhrožoval tím, že když mu nepomůže, poví Anne o její zradě.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zmrd zmrdaný.

webmaster
1.5.2022 | 20:28:51

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama