The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 46×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Felix Carlucci

Felix Carlucci

Čestný muž, který je za ostatní ochoten položit svůj život.

Sezóny 2
2020 - 2021

Felix patří mezi nejdůležitější členy Univerzitní komunity v Omaze, protože má na starost její bezpečnost. Kromě toho patří mezi průzkumníky, učitele i trenéry. Felix má tudíž na starost spoustu věcí, což ho však netrápí, protože on sám si to tak přeje. Jeho vnitřní já totiž chce všem ukázat, že je užitečný.

Takto se chová kvůli tomu, co zažil v minulosti. Jeho otec ho totiž ještě před apokalypsou vyhodil z domovu, když zjistil, že je gay, a to i přesto, jak dobře se jeho syn k němu choval. Když následně vypukla apokalypsa, tak Felix chtěl být po boku svých rodičů, ale ti ho i přesto odmítli.

Jeho blízkou kamarádkou je Huck, která je schopná podobně jako on. Jeho přítel Will se aktuálně nachází v tajném sídle Občanské republiky, kde chrání vědce Lea Bennetta. Když se však za ním vydají jeho dcery Hope a Iris, tak je Felix sleduje, aby je dovedl zpátky domů.

Felix Carlucci je…

  • synem Cliffa Carlucciho (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

buzna!

7.12.2020 | 19:17:46
BlackSquirrel

Zatím nejlepší, jediný silný chlap doufám že neumře pokud ano tak ČUS seriále… NE dělám si srandu ale dost by v tom seriálu chybělo kdyby tam nebyl nějaký silný chlapík.

28.11.2020 | 20:54:59
ori

Sympaťák, rozhodne jedna z najlepších postáv.

webmaster
27.11.2020 | 20:50:09
WolverineCzE

Sympaťák

20.10.2020 | 8:08:12
tom99

Rick Grimes mladší o dvacet let…

webmaster, grafik
10.10.2020 | 23:19:08
pidalin

Celkem sympatickej, zatim s nim nemam problém, byly tam ňáký náznaky že je teplej nebo co, to už v dnešních seriálech snad ani nemá smysl řešit.

6.10.2020 | 13:07:08
Jowany

Vypadá že bude docela drsnej týpek, zatím nejlepší postava.

4.10.2020 | 0:16:15

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama