The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

S02E09: Death and the Dead

S02E09: Death and the Dead

Pravdy jsou odhaleny, zatímco jsou loajality podrobeny zkoušce během toho, co skupina čelí armádě Občanské republiky.

sk
28.11.2021
539 000
46 minut

Základní info:

Režie: Loren Yaconelli
Scénář: Erin Martin, Sam Reynolds
Hrají: Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Joe Holt (Leopold Bennett), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Ted Sutherland (Percy), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Will Meyers (Mason Beale), Gissette Valentin (Diane Pierce), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Allan Edwards (Terry Ellis), Jesse Gallegos (Webb), … 

Obsah:

Skupina v Ithace se dostane k pokusným chodcům, a umístní na ně výbušniny, pak je vypustí do tunelů, kde zabijí vojáky. Leo využije Masona jako rukojmí a přikáže Jadis, aby jim poskytla dva náklaďáky na odchod, zatímco ostatní se vydávají zničit plyn. Jadis to však předvídala a nechala ho přemístnit. Silas odmítá opustit Dennise a když mu Elton vybere kulku, naženou k Ithace hordu chodců, aby roztpýlili vojáky. Plán vyjde a vojáci ustupují. Dennis potřebuje léky a Elton se Silasem jdou dovnitř, aby je našli. Narazí tam na jednoho Silasova kamaráda, kterého nechají sežrat chodci.

Podaří se jim uniknout, ostatní jsou však v patové situaci s Jadis. Ta se snaží obhájit genocidu Omahy tím, že podle předpovědních modelů by ostatní komunity Občanskou republiku časem připravili o zdroje a tím o možnost zachránit svět, proto zničili Omahu a chtějí zničit Portland. Mason se dává na útěk a když ho chce Percy zastavit, je zastřelen. Skupina uniká a věří, že již prohráli. Huck se však podaří nalézt ukrytý plyn na Dennisově pracovišti.

Trailer k deváté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Celkem by to šlo, ale Republiku hrozně oslabují, z jejich vojáků dělají úplné hlupáky, kteří nic netrefí a jsou horší než stormtroopeři ve Star Wars. V závěrečné pasáži je měli nahrané a mohli všechny hrdiny postřílet. Ne že bych si přál, aby se to stalo, ale tak scénář mohl dát hrdinům větší výhodu a ne je postavit opět do bezvýchodné situace, kdy se víceméně z toho všichni vylížou. Uvidíme co finále.

webmaster, grafik
19.2.2022 | 8:42:51
RedRose

Zeměkoule byla fajn nápad! Úplně jako v Z Nation :-D Být to reál, tak to pod tím kopcem fakt neubrzdí ;-) Ale díl slušný…

9.2.2022 | 1:58:33
Gaffík

No jako po kokot jsem se bál. Že se jim to nějak zvrtne. Jsem rád, že se konečně přestali bát zabíjet hlavní postavy. Dobře oni

3.12.2021 | 2:38:28
akashko12

Skvelá časť. Scéna so zemeguľou bola asi zatiaľ jedna z najlepších z celého seriálu xD.

redaktor
26.11.2021 | 23:42:59
Whitewolf114

Čistých 100%. Už jsem hodně zvědavá na finále, opravdu se těším a DOUFÁM, že konečně zase padne nějaká ta zmínka o Rickovi!! Opět jsem se ničeho nedočkala, ale v úplným závěru něco fakt očekávám!!! Jinak jsem spokojená :)

25.11.2021 | 21:10:19
simonideos

Díl byl velice napínavý a povedený. Čekal jsem, že nám aspoň představí toho generálomajora, ale vypadá to že zůstane jenom anonymním jménem. V příštím díle očekávám, že dojde k finálnímu souboji u nádrží s plynem, některé postavy asi ještě zemřou, a zbytek bude putovat někam a dál přežívat v tom světě, kde už pravděpodobně CRM nebude mít takový vliv. Nic víc už od toho nečekám.

24.11.2021 | 19:47:26
ori

Ďalší super diel, tá scéna so zemeguľou bola super konečne som sa aj zasmial :D Jadis je parádny záporák, Percyho osud bol jasný od tej scény s Iris.

webmaster
24.11.2021 | 19:04:21
Kubey

Dobrá epizóda, ale fakt neviem, čo bude finále :D Zničia plyn a dovidenia? :D

redaktor
24.11.2021 | 16:38:53
MendoCZ

Jako dobrý, ale moc věcí jsem nepochopil a navíc se začíná potvrzovat, že bez tohoto seriálu bychom se i obešli

22.11.2021 | 20:46:14
Leon

Nevyřeší se nic, poslední díl jen uzavře dějovou linku s vražedným plynem, nic víc.

22.11.2021 | 20:21:37
1

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama