The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 48×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Terry Ellis

Terry Ellis

Vědec specializující se na lidské buňky.

Sezóny 1
2021 - 2021

Terry Ellis, celým jménem Dr. Terry Brooks Ellis, byl už před apokalypsou uznávaným mužem, protože šlo o vědce a profesora, který se zaměřoval na lidské buňky. Zmínka o něm padla už v seriálu The Walking Dead, kde se Eugene zmínil o tom, že ho poznal. To byla nakonec lež, nicméně četl jeho knihy.

Jakmile vypukla apokalypsa, Ellis se ocitl ve výzkumné stanici Občanské republiky, kde začal přemýšlet nad tím, jak by mohlo lidstvo přemoci nákazu. Kromě toho se začal podílet i na vývoji chemikálie, díky které by se armáda Občanské republiky mohla zbavit všech svých konkurentů.

Ellis se tu dále stal profesorem, který začal učit místní studenty. Nejde mu však jenom o to je naučit různé věci, ale i o to společně s nimi přijít na to, jak by se dala nákaza překonat. Společně se svými kolegy sice už vymyslel několik možných řešení, ale doposud všechny skončily nezdarem.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Mohol sa viac predviesť, ale jeho postava je skvelým prepojením s TWD keď ho Eugene kedysi spomínal.

webmaster
1.5.2022 | 20:31:14

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama