The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Indira

Indira

Nemocná vůdkyně Hranice.

Sezóny 1
2021 - 2021

Kousek od výzkumné stanice Občanské republiky se nachází komunita pojmenovaná Hranice, kterou vede Indira a její rada. Indira byla vždycky považována za dobrou vůdkyni, a to především díky tomu, že dokázala udržovat dobré vztahy s republikou. Obzvláště si vždy rozuměla s podplukovnicí Elizabeth Kublek, které se líbil především její smysl pro umění.

Časem si Indira promluvila s Kublek a zeptala se jí, zda tato výhodná dohoda bude pokračovat i poté, co zemře. Když Kublek začne zjišťovat, proč se jí ptá na tyto věci, Indira jí poví, že je nemocná a že nemá léky, díky kterým by mohla žít. Kublek jí řekne, že jí ony léky poskytne a zároveň jí slíbí, že o tom nikomu nepoví.

Hranice tedy i nadále udržuje dobré vztahy s Občanskou republikou, ale Indira ji i tak nemá ráda. Možná právě proto poskytne azyl několika jejím nepřátelům, díky kterým by je konečně mohla vyřídit.

Indira je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Priemerná postava.

webmaster
1.5.2022 | 20:28:25

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama