Jordan Hinson

Jordan Hinson

Celé jméno: Jordan Danielle Hinson
Místo narození: El Paso, Texas, USA
Známé projekty: Ledový sen, Eureka, Kevin from Work

Datum narození: 4.6.1991 (33 let)

Jordan Hinson, někdy vystupující pod jménem Jordan Danger, se narodila roku 1991 v Texasu. Herectví se začala věnovat už ve svých šesti letech, když vystupovala v různých divadelních hrách. Právě kvůli herectví se nakonec i přestěhovala do Los Angeles, kde natáčela reklamy.

Svou první roli získala roku 2005, kdy se objevila jako Katelin Kingsford v televizním filmu Ledový sen. Tato postava tu byla ústřední, a proto na sebe dokázala patřičně upozornit. Možná právě díky této roli byla hned rok poté obsazena do seriálu Eureka, kde až do roku 2012 hrála Zoe Carter.

V seriálu sice měla jednu z hlavních rolí, ale postupem času získávala čím dál méně prostoru, a proto se začala věnovat seriálu Hank, kde v letech 2009–2010 ztvárnila Maddie Pryor. Do Eureky se však pravidelně vracela, až nakonec byla i u jejího konce.

Po Eurece se začala objevovat spíše ve filmech. Výraznější role měla například ve snímcích Cesta krokodýlů, Tajemné vraždy, Living Among Us, Breaking & Exiting a Beyond the Sky. Zahrála si také v seriálu Kevin from Work, kde se roku 2015 objevila jako Roxie.

Foto: Syfy


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Eureka Zoe Carter 2006 2012 5

Filtr seriálů