Julian Acosta

Julian Acosta

Celé jméno: Julian Acosta
Místo narození: Santurce, San Juan, Portoriko
Známé projekty: The Defenders, Madam Secretary, NCIS: New Orleans

Julian Acosta se narodil na Portoriku. Navštěvoval základní školu Fort Buchanan v Guyanabu, na které byl zaveden antilský školní systém. Poté se přestěhoval do Texasu, kam byl přidělen jeho otec, americký maršál; zde navštěvoval střední školu v El Pasu. Na vysoké škole North Harris Julian začal hrát a získal stipendia na herecké či divadelní školy.

Julian po vystudování nastartoval kariéru velmi rychle. V New Yorku byl hned obsazen do Learovy očekávané komediální série The Job na stanici ABC, která ale brzy skončila. Poté Julian hrál excentrického Adama Proteau v seriálu Dirt na F/X. Vidět jsme ho mohli také v Strong Medicine, The Defenders (2010) na stanici CBS, Hollywood Heights na stanici NICK, Franklin and Bash na stanici TNT nebo The Secret Life of the American Teenager na stanici ABC Family.

Hostující role měl také v seriálech jako The West Wing, Entourage, One Life to Live, The George Lopez Show, Law & Order, Second Time Around, King Pin, The Unit, Scrubs, The Mentalist, Castle, NCIS, Covert Affairs, Lauren, Law & Order: Los Angeles, Grimm, NCIS: Los Angeles, Madam Secretary, NCIS: New Orleans, Hand of God nebo Major Crimes.

Ve filmech jsme ho mohli vidět např. ve snímku We Have Your Husband, Bound By Lies se Stephenem Baldwinem a Kristy Swanson, True Love, Seed, The Lords of Salem, CBGB, The Atticus Institute a v roce 2018 v jeho prvním španělském filmu El Secreto Del Retrato režírovaném Janet Alvarez Gonzalezovou.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS: New Orleans Javier Garcia 2016 2017 1

Filtr seriálů