Keisha Castle-Hughes

Keisha Castle-Hughes

Celé jméno: Keisha Castle-Hughes
Místo narození: Donnybrook, Západní Austrálie, Austrálie
Známé projekty: Game of Thrones, Roadies

Datum narození: 24.3.1990 (27 let)

Keisha Castle-Hughes je australská herečka, která se narodila roku 1990. Její rodiče jsou Tim Castle a Desrae Hughes, kteří se nikdy nevzali. Když jí byl rok a půl, tak se se svými rodiči přestěhovala na Nový Zéland. Studovala na školách Waiuku Primary School, Bailey Road School, Penrose High School a Rosehill College.

Herecké kariéře se věnuje od svých dvanácti let. Už roku 2005 si střihla roli královny Naboo ve filmu Star Wars: Pomsta Sithů. V letech 2011 – 2013 hrála v seriálu The Almighty Johnsons, kde si zahrála Gaiu. V letech 2015 – 2016 ztvárnila postavu Obary Písek v seriálu Game of Thrones. Roku 2016 jsme ji mohli vidět jako Donnu Mancini v seriálu Roadies.


Keisha má čtyři mladší sourozence – Rhyse, Liama, Quadea a Maddisyn. V letech 2003 – 2010 chodila s Bradleym Hullem, se kterým měla už ve svých sedmnácti letech dceru Felicity-Amore Hull. Roku 2013 si vzala za muže Jonathana Morrisona.

Foto CC BY-SA 2.0 Mani Mobini, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.