Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 29×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Emerie Karr

Emerie Karr

Další z ženských klonů po vzoru Jango Fetta, který pracuje pro Impérium. Přesto si našla vztah k Omeze.

Sezóny 2
2023 - 2024

Emerie Karr je jedním z dalších klonů, který vzešel z námezdního lovce Janga Fetta. Je to vůbec (zatím známou) druhou ženou, která byla naklonována ze vzoru tohoto známého lovce odměn. Není tedy divu, že když se Emerie poprvé setká s Omegou, jenž mají velice společný původ, Omega ji bere jako svou sestru.

Přesto se ale obě v mnohém liší. Emerie Karr pracuje pro Galaktické Impérium a pomáhá doktoru Royci Hemlockovi s jeho podivnými experimenty. Jejich cílem je vytvořit dokonalé tělo klona, který v sobě dokáže udržet midichlorianové částice tak, aby klon mohl používat Sílu. Jedná se o jeden z ďábelských plánů samotného císaře Sheeva Palpatina, který si chce tak zaručit svou nesmrtelnost, kdyby se něco stalo jeho současnému tělu.

Emerie Karr pracuje na Mount Tantiss, kde právě zkouší otestovat různé krevní vzorky klonů, zda dokážou pojmout midichlorianové částice. Je to právě Emerie, která přijde na to, že krev Omegy je klíčem k rozlousknutí tohoto problému. Právě její krev je nutným katalyzátorem, který je pro celý proces naprosto nezbytný. Omega ale z laboratoří na Mount Tantiss uteče společně s Lovcem, tudíž plán Impéria se tak úplně nepovedl.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Za mě zatím celkem nevýrazná, ale uvidíme.

webmaster, grafik
9.3.2024 | 20:25:13
tom99

Potenciál má. Přijde mi jako přínosná postava do celého universa.

webmaster, grafik
9.3.2024 | 8:41:54

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama