Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

S01E08: Reunion

S01E08: Reunion

Oddíl 99 čelí na Bracce povědomému nepříteli.

18.6.2021
24 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

„V iontovém motoru jsem ještě nikdy nebyla“.

„Bylo by divné, kdyby ano“… :-)

27.1.2022 | 20:42:01
tom99

Tahle epizoda byla výtečně natočená. Procházka motorem a jeho následné zapnutí bylo famózní a ještě jsem nikdy nic takového ve Star Wars neviděl. Zranění Mířiče taktéž povedené. No a Cad Bane na konci? To je splněný sen, na který čekáme už pěkných pár let.

webmaster, grafik
17.7.2021 | 15:42:19
LMDizajn

Klobúk dole pred Filonim, že dokáže z animáku spraviť väčšie napätie a väčšiu spojitosť postáv s divákmi ako 3 filmy Disney. To, že ich Crosshair prekukol bolo skvelé ako aj to, že Bane nevykecával a strieľal. Pripomenulo mi to, ako Han pôvodne tiež strieľal prvý. Chápem, že je to animák a aj pre deti, preto asi ten zásah prežil, ale keby hneď takto zomrel, tak to by bola už iná vec.

21.6.2021 | 13:14:50
default

Uz mi tu chybi jen pirat Hondo :D

20.6.2021 | 23:48:41
SUFORAYSIS

Mam pocit jako by se z Crosshaira brzo stane DENGAR!!! Jinak SUPROVA episoda…která nám ukázala jak vraky destruktoru…tak CADA BANEA!!!

20.6.2021 | 16:31:30
George Wayne

Překvapivý návrat Cad Banea potěšil. Oproti Fennec se ukázal jako chladnokrevný a charismatický lovec odměn, byl přesně takový, jako si ho pamatujeme z klonových válek, a já jenom doufám, že si ho ještě patřičně užijeme. Jinak Crosshair ukázal, že se nezastaví před ničím – záporák, jak má být.

19.6.2021 | 21:46:00
Mirdasirda

Můj druhý nejoblíbenější nájemný lovec, Cad Bane za něj 20% navíc. :O :O :) :)

19.6.2021 | 20:44:22
Ic3g3org3

Oujé, moje nejoblíbenější postava se svým mazaným badass droidem… Doufám že si Cada pořádně užijem i v dalším dílu.

19.6.2021 | 1:50:44
-Skinner-

Plný počet za Cada. Naozaj fantasticka postava.

18.6.2021 | 23:47:27
Harper66

Jak tady nekdo psal, ze se objevi lepsi postava nez Rex, tak jsem teda cekal nekoho znamejsiho jako Boba Fett, Cal Kestis…

18.6.2021 | 21:20:32
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama