Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 27×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Videa

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Novinky

Třetí řada Vadné Várky je asi posledním projektem, ve kterém má prsty ještě George Lucas

Třetí řada Vadné Várky je asi posledním projektem, ve kterém má prsty ještě George Lucas

Vadná Várka to nakonec dotáhne na tři plné sezóny. I když studio Disney řeší spoustu svých problémů, asi i tak s jistotou můžeme říci, že se dalšího animovaného projektu stoprocentně dočkáme. Jenže už to nebude Vadná Várka a už to nebude s otiskem George Lucase.

Nepřehlédněte

Vysílací plán třetí série: The Bad Batch nás bude bavit až do května

Vysílací plán třetí série: The Bad Batch nás bude bavit až do května

Věděli jsme, že se třetí řada v tichosti připravuje. Nikdo ale netušil, že je takhle za rohem a dočkáme se ji už za měsíc. To je ostatně výhoda animovaných projektů, které se připravují bez většího povšimnutí novinářů. Zakroužkujte si následující termíny, takhle budou vycházet nové epizody.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama