Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 29×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

S03E02: Paths Unknown

S03E02: Paths Unknown

Zbytek Vadné Várky se dostane k cenné informaci, kde by se mohl nacházet doktor Hemlock. Informace je sice správná, ale imperiální laboratoř byla bohužel přemístěna. Tým se pokouší zjistit kam a v mezičase narazí na další dva mladé klony, kteří na planetě uvízli.

cz
21.2.2024
30 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nejvíc na seriálu Vadná Várka mě baví vše, co se netýká Vadné Várky. I zbytek týmu je stále poměrně nudný, k tomu malinko pomalejší epizoda a souboj s příšerkou. Za mě nic nového, co bych měl chválit.

webmaster, grafik
27.2.2024 | 12:24:36
RagnarokCzD

Prozkoumáváme překvapivě dospělý témata … a to je jedině dobře. :3

24.2.2024 | 13:02:48
Tony-Z

Musím ocenit, že seriál ani v poslední sérii nerezignuje na prokreslování světa a osud klonů po konci CW a to včetně zodpovídání otázek, co se dělo s dětskými a nedospělými klony.

23.2.2024 | 22:37:51
Lex Luthor

Lovec a Trhač hledají Omegu

22.2.2024 | 16:26:09
default

Moc pekna epizoda, konecne se to nekam posunulo. Trosku mi to pripominalo horrorove historky z osmdesatek. :D

22.2.2024 | 1:50:18
Blackhand47XD

Směr třetí série se mi zatím líbí. Je to sice pomalejší, ale má to pokračující zápletku a nějakou atmosféru. Příšerky celkem psycho.

webmaster, grafik
21.2.2024 | 19:12:41

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama